+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: zakłócenia

  1. #1

    zakłócenia

    Mam pytanie. Czy oprócz tradycyjnych szumów, trzasków, nakładek macie jakieś inne zakłucenia np wyrażnie słyszalne rozmowy w innych językach. Z rozmów z mobilami wynika ,że taż tak mają ale jestem ciekaw Waszych doświadczeń

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Posty
    Many
     

  3. #2
    w moim mieście rozmowy w obcych jeżykach sa słyszalne zwłąszcza w nocy 24 i koło. Lecz myslę iz jest to spowodowane tym poprostu jeżdzą po nocach i gadają. Lecz czasami fajnie jest posłuchac dwóch francuzów jak po swojemu nawijają

  4. #3
    Ok. ale chodzi mi głównie o 19. U mnie wyrażnie słychać w określonych warunkach mniej lub bardziej wyrażnie rozmowy .
    Kiedyś na forum wyśmiewałem się z zasięgu CB a wczoraj z odległośći ok. 50 km słyszałem Alfa Marinę we Wrześni tak więc cuda się zdarzają.

  5. #4
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Te cuda na kiju to po prostu propagacja
    Poczytaj gugle albo fora typowo CB maniakalne i wszystko jasne. Ja wczoraj późno w garażu na fajeczce odpaliłem CB na #19 i słyszałem dwóch niemiaszków tak wyraźnie, jakby za bramą stali

    :metal

  6. #5
    Propagacja to fajny czynnik
    Raz ledwo słychac raz kilometry ...
    Lecz taka konstrukcja cb
    mój rekord co prawdna na stacjonarce to 198 km oczewiście na am

  7. #6

    Re: zakłucenia

    Cytat Zamieszczone przez Viki71
    Mam pytanie. Czy oprócz tradycyjnych szumów, trzasków, nakładek macie jakieś inne zakłucenia np wyrażnie słyszalne rozmowy w innych językach. Z rozmów z mobilami wynika ,że taż tak mają ale jestem ciekaw Waszych doświadczeń
    To jest zwiazane z propagacja fali i niezalezne od nas chwilowe zjawisko.Swiadczy też o dobrym zestrojeniu anteny
    Njaczesciej zdarza si wieczorem,gdzy jest mniej zakłóceń od urzadzeń :metal .
    To co slyszysz to sa sygnaly z anten i nadajników stacjonarnych :metal
    Dla ciekowosci w tym roku wracając z urlopu prowadzilismy przez chwile rozmowe z dziewczyna mieszkająca ok 70km od Warszawy gdy my bylismy autem kolo Belgradu .Slyszalnosc byla b.dobra ale pochwili zanikła :metal

  8. #7
    Zielony listek Awatar krzysiekcombi
    Od
    03 Apr 2006
    Mieszka w
    Piotrków Tryb. / Przysucha
    Czasami słyszę właśnie rozmowy w języku francuskim a kiedyś jadąc w stronę Kielc od Piotrkowa to słychać było przez jakieś 50 km non stop ujadanie psów ( dużej ilości ) i nikt na radyjku nie wiedział co tam jest bo odgłosy też świadczyły o tym że ten ktoś kto nadaje nie jedzie autem a w tamtej okolicy nie ma żadnego schroniska dla zwierząt
    Prywatnie - srebrne combi 1.8 16v >>onaklejkowany + CB + LPG << Służbowo - Mercedes Atego 715 http://img503.imageshack.us/slidesho...7427665fo.smil " Człowiek nie wielbłąd- pić musi !!!! "

  9. #8
    Mistrz pobocza Awatar WBmondeo
    Imię
    Wojtek
    Opis
    MKIV
    Od
    13 May 2005
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    u mnie czesto gesto ruskich łapie, czasami to mnie wnerwiaja ale cos niechcą zemna nawiazać rozmowy
    (WOJTEK) MKIV 1,8 TDCI 125 KM Sea Grey / Ford Capri 78' 2,3 V6

  10. #9
    Dziekuje za szeroki komentarz i wyjaśnienie zjawiska propagacji.
    Muszę się przyznać ,że myślałem czasami jadąc ,iż dostaje pomroczności jasnej no ale jadąc nie zapodaje a jak zapodaje to nie jade. A tu wszystko jak najbardziej ok.

  11. #10
    Dziekuje za szeroki komentarz i wyjaśnienie zjawiska propagacji.
    Muszę się przyznać ,że myślałem czasami jadąc ,iż dostaje pomroczności jasnej no ale jadąc nie zapodaje a jak zapodaje to nie jade. A tu wszystko jak najbardziej ok.

  12. #11
    Dziekuje za szeroki komentarz i wyjaśnienie zjawiska propagacji.
    Muszę się przyznać ,że myślałem czasami jadąc ,iż dostaje pomroczności jasnej no ale jadąc nie zapodaje a jak zapodaje to nie jade. A tu wszystko jak najbardziej ok.

  13. #12
    Cytat Zamieszczone przez Viki71
    Dziekuje za szeroki komentarz i wyjaśnienie zjawiska propagacji.
    Muszę się przyznać ,że myślałem czasami jadąc ,iż dostaje pomroczności jasnej no ale jadąc nie zapodaje a jak zapodaje to nie jade. A tu wszystko jak najbardziej ok.
    Jak jeszcze poprawisz ortograficznie temat wątka " zakłócenia" to juz pełnia szczęścia :metal

Podobne wątki

  1. [MkIII] Zakłócenia w radiu i CB
    By steell in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 20:06
  2. cb radio gps zakłócenia
    By jerry1304 in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-08-2012, 10:05
  3. [MkII] trzaski zakłócenia
    By pawellko in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2009, 20:06
  4. [Radio]Zakłócenia!!!
    By komateusz in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-04-2009, 15:29
  5. [MkII] Zakłócenia w radiu
    By Kayu in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-02-2006, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów