+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Ja też mam :))

  1. #1
    Niedzielny kierowca
    Od
    16 Jul 2006
    Mieszka w
    Warszawa

    Ja też mam :))

    Kupiłem Unidena 520 xl i antene hustlera 100.
    Antena taka sobie ale jak na moje potrzeby może być.
    Tarchomin obstawiony
    ------------------------------------
    Update: 09,09,2006

    Antena MIdland ML-145 - teraz wiem co dobre
    MKII 99r. kombi B+G, GHIA, Navi,CB - wołać Jareksona

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Model
    MK V
    Silnik
    1,5 T 160KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Puławy/Gdańsk/Warszawa
    też mam to radyjko i obecnie testuje taką samą antenę
    Co do radia to potwierdzam i utwierdzam wszystkich którzy sie wahają nad wyborem że jest
    A o antenie mam takie sobie zdanie , ale spróbuję jeszcze inne

  4. #3
    No to jeszcze prosba prócz nasluchiwania wiadomości odpowiadajcie też :metal

  5. #4
    Niedzielny kierowca
    Od
    16 Jul 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    No to jeszcze prosba prócz nasluchiwania wiadomości odpowiadajcie też :metal
    A to trzeba odpowiadać
    MKII 99r. kombi B+G, GHIA, Navi,CB - wołać Jareksona

  6. #5
    Zielony listek Awatar mikruss
    Imię
    Marcin
    Opis
    MKIII Kombi Black Painter
    Od
    04 Mar 2005
    Mieszka w
    WPR
    A propo nasłuchu. Wczoraj wracając z Piotrkowa chłopaki sobie na radiu trochę gaworzyli. I nagle jakiś czubek wyskoczył na nich że on nie ma zamiaru słuchać pierdół bo on jedzie i musi mieć nasłuch czy nikt miski nie stoją i czy nie suszą. Oczywiście wywiązała się dyskusja na jego temat. Miałem ochotę też sam cos właśnie temu słuchającemu coś powiedzieć, ale w końcu odpuściłem ponieważ chłopaki go zjedli w końcu. I po co takiemu baranowi radio, chyba tylko poto aby pokazać że ma i być cwańszym niż mądrzejszym.
    Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!


  7. #6
    Zielony listek
    Opis
    MKIII 2.0 Kombi
    Od
    21 Jul 2006
    Mieszka w
    Zabrze
    No nie do końca chłopaki mieli rację. CH#19 służy nie do pogawędek. Jednocześnie popieram apel o aktywne uczestnictwo w skanowaniu obcych z suszarkami. I chodzi nie tylko o info gdzie stoją ale że nie stoją.

  8. #7
    Tak jest ,kanał 19 to "kanał drogowy" czyli do informacji co jest a czego nie ma drodze,mamy znac wszystkie utrudnienia i zagrozenia i o nich tez powiadamiać.Do pogaduch mozna zejsć na inny kanał ,a nawet nalezy,niestety wiekszość TIR to "chlopcy po wojsku" dla których kultura jazdy i osobista jest obcym pojeciem

  9. #8
    Niedzielny kierowca
    Od
    16 Jul 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja zauważyłem na własnym przykładzie że aktywne uczestniczenie w informacjach drogowych jest utrudnione w powodu słabego zasięgu naszych kikutowatych anten w osobówkach.
    Nie każdy może na stałe zamontować anteny albo długiego bata na magnesie.
    MKII 99r. kombi B+G, GHIA, Navi,CB - wołać Jareksona

  10. #9
    To fakt,ale niejednokrotnie zapytanie idzie w eter i widać zaraz jak jedzie osobówka z "WC-pikerem" i cisza nastaje,wiec wnioski sa oczywiste.
    Wiadomym ze nadawnia na dalszej odleglosci z magnesika jest zle,ale slyszalnosc jest lepsze ,dlatego sympatyczne są dni powszednie do jazdy,TIR sa czeste

  11. #10
    Zielony listek
    Od
    27 Feb 2006
    Mieszka w
    Pułtusk/Warszawa
    Jesli chodzi o Hustlera to sprawdzil mi sie w trasie, jak i sprawdza mi sie w miejscie. Tez chce wymienic na dluzsza, ale raczej to zachcianka.

    Wczoraj robilem test:
    Uniden 510 + Hustler 1m
    Cobra 19 + president wilson 1m

    Cobra byla na placu teatralnym, a ja sie oddalalem. Przestalismy sie slyszec, gdy minalem plochocinska, kolega mnie jeszcze slyszal, ale ja jego nie.... mysle, ze Hustlerek jest OK, wiadomo, ze mozna miec wiecej :metal

    Oczywiscie testowalismy na innym kanale, zeby nie zagluszac 19

    Faktycznie moda na CB przyciagnela duzo sluchaczy, ktorzy wykorzystuja info o czystej sciezce do lamania przepisow.....nie dziela sie info jak w druga strone.

    pozdro

  12. #11
    Zielony listek Awatar mikruss
    Imię
    Marcin
    Opis
    MKIII Kombi Black Painter
    Od
    04 Mar 2005
    Mieszka w
    WPR
    Panowie zgadzam się że kanał 19 nie służy do dłuższych pogaduszek. Ale jeżeli ktoś parę słów zamieni i zajmie mu to kilka minut to nie jest powód aby odrazu się wściekać. Osobiście zawsze staram się przejść kanał wyżej i tam sobie gadam.[/url]
    Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!


  13. #12
    Cytat Zamieszczone przez Krasnoludek
    Panowie zgadzam się że kanał 19 nie służy do dłuższych pogaduszek. Ale jeżeli ktoś parę słów zamieni i zajmie mu to kilka minut to nie jest powód aby odrazu się wściekać. Osobiście zawsze staram się przejść kanał wyżej i tam sobie gadam.[/url]
    I najlepiej przejść 2 kanały wyżej żeby nie robić zakłuceń..
    Miałem raz tak jak jechałem do szkoły i było ich słychać jak ufo
    I omało przez ich głupote sie nie spuzniłem do budy(tia).
    A w godzinach szczytu niezle mięchem żucają

  14. #13
    Niedzielny kierowca Awatar Lowlander
    Opis
    mk3 tdci
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Nottm
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    niestety wiekszość TIR to "chlopcy po wojsku" dla których kultura jazdy i osobista jest obcym pojeciem
    Nie ująłbym tego lepiej.
    Długoletnie małżeństwo. Mąż coś naprawia.
    - Stara, chodź no tu! - Co? - Złap no ten drucik.
    Żona chwyta przewód i pyta:- I co?
    - No nic. Widocznie faza jest w tym drugim...

  15. #14
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    jak mam CB to dużo lepiej mi się jeździ.
    Nie chodzi o prędkość ale o współpracę z innymi kierowcami, zwłaszcza z TIRami.
    Jest dużo fajniej i sympatyczniej, a na latające "mięso" wystarczy prośba o zmianę słownictw bo żona lub dzieci słuchają, z zasady skutkuje.

    magnesówkę wymieniłem na stałą sirio.
    ładniej wygląda i nie rysuje dachu.

  16. #15
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez 70Mamut
    magnesówkę wymieniłem na stałą sirio.
    Udanych łączności :metal

    :metal

  17. #16
    Cytat Zamieszczone przez 70Mamut
    magnesówkę wymieniłem na stałą sirio.
    ładniej wygląda i nie rysuje dachu.
    Ja dzisiaj zdejmuję magnes i zakładam antenę polecaną przez Straitsa:
    Sirio Tajfun 27.
    Zobaczymy co to warte.

  18. #17
    Zielony listek Awatar MaDzik
    Imię
    Maciej
    Opis
    MKII '97
    Od
    30 May 2006
    Mieszka w
    Ząbki k/Warszawy WWL ****
    Ja mam znanego i lubianego Unidenka Pro 520XL i antenkę Lemm AT-1200 na uchwycie krawędziowym (na klapie kombi) i śmiga naprawdę elegancko. Co do "niedzielnych użytkowników CB" to zgadza się, że zamiast pomagać na trasie tylko nasłuchują. Często fruwam trasą katowicką i gdyby nie TIR'y to ciężko by było cokolwiek się dowiedzieć. Wołasz i wołasz a tu cisza, nie mówiąc o tym, że co chwila mijają Cię kolesie z "batami" na dachu. Gdzieś czytałem taki tekst, że "interes zrobi ten, kto wyprodukuje i zacznie sprzedawać radyjka tylko z kanałem 19'tym i bez gruchy". Sprzęt tylko do nasłuchu!!! Mięcho w eterze to zupełnie inna kwestia i wynika z tego, co ktoś już zauważył. Kultura, kultura i jeszcze raz kultura!!!

    Pozdrawiam!!!

    MaDzik
    MaDzik vel. MacGyver
    Mondeo 1.8TD Estate 4/5 doors '97 GLX STATE BLUE
    Uniden PRO 520XL + Lemm AT1200
    od 13.10.2006r. Oramkowany
    od 16.04.2007r. Naklejeczka na przedzie

  19. #18
    Ja będe zakładał unidena 510 xl w piątek i antenke at - 71 + radio 1 din w miejsce orginalnego radia i aby ustrzec dzieci przed mięchem zakładam głośnik w podsufitówce który będzie można wyłączyć i słuchawki na stałe
    KR - Zachodniopomorskie
    Krzysiek 668-13-88-99

    Srebrny mondek + czarna ka(czka)

  20. #19
    Cytat Zamieszczone przez krzysztof_o
    Ja będe zakładał unidena 510 xl w piątek i antenke at - 71 + radio 1 din w miejsce orginalnego radia i aby ustrzec dzieci przed mięchem zakładam głośnik w podsufitówce który będzie można wyłączyć i słuchawki na stałe
    Bedzie latwiej w parze jechać

  21. #20
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Cytat Zamieszczone przez krzysztof_o
    Ja będe zakładał unidena 510 xl w piątek i antenke at - 71 + radio 1 din w miejsce orginalnego radia i aby ustrzec dzieci przed mięchem zakładam głośnik w podsufitówce który będzie można wyłączyć i słuchawki na stałe
    Bedzie latwiej w parze jechać
    Zdecydowanie tak
    KR - Zachodniopomorskie
    Krzysiek 668-13-88-99

    Srebrny mondek + czarna ka(czka)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów