+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: zakup UNIDEN'a

  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar sleep
    Od
    25 Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław

    zakup UNIDEN'a

    Wiem, że jest nielegalny; ale gdyby ktoś z Was posiadał jeszcze namiar na "źródełko" to proszę o kontakt
    MKI 94` 1,8 16V 115PS LPG GHIA SEDAN

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Jaki nielegalny, wszyscy mają i się cieszą. Looknij na Allegro. Możesz Npisać do Graalu

  4. #3
    Jest sporo ogloszen typu: Sprzedam antene,radio gratis

  5. #4
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Alledrogo jest chyba "na łasce" Prezia , bo z uwielbieniem zdejmują aukcje z Unidenkami (nawet te, gdzie radyjko jest "gratisem" do mikrofonu - patrz mój temat w tym dziale).
    Podobno sporo aukcji z Unidenami pojawia się w łykendy, kiedy nadzór nad Alledrogo praktycznie zanika w 100% - wiadomo jak pracuje się w łykendy bez szefów nad głową

    Tak więc radzę poszperać w sieci w sobotę i niedzielę :metal

    :metal

  6. #5
    Alledrogo nie jest jedynym serwisem aukcyjnym

  7. #6
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Sleep - na Forum cb-radio.pl natknąłem się na posta o kolesiu, który zbiera zamówienia na U520 po 350 plnów + ewentualne koszta wysyłki z Wawy.

    Tu masz linkę do tematu http://cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.p...d8c2eafd#83144

    albo m@il do gościa mizielski@o2.pl

    Może Ci podpasuje :metal

    :metal

  8. #7
    Polak potrafi ,tyle ze w tym momencie moze byc problem z gwarancja

  9. #8
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    w tym momencie moze byc problem z gwarancja
    Radyjka ściągane przez siakiś serwis, ponoć komplet deklaracja zgodności + gwarancja
    Mail podany - szczegóły pewnie do wyjaśnienia
    Ja nie zachęcam, trafiłem na jakąś możliwość, więc podaję info - reszta zależy od ewentualnego nabywcy.

    :metal

  10. #9
    Też przymierzałem się do zakupu CB i po lekturze naszego forum oraz trochę http://cb-radio.pl również zdecydowałem się na Unidena 520 XL. :metal
    Chciałem TTI 880, ale jak zacząłem mierzyć w aucie, gdzie je zamontuję to szybko zmieniłem zdanie i wybrałem małego, zgrabnego Unidena.
    Oczywiście najwększy problem pojawił się, jak zacząłem zastanawiać się gdzie go kupić skoro prawnie rozprowadzanie tego modelu jest zabronione.
    I znalazłem, zmówiłem, zapłaciłem i czekam.
    http://www.mse.pl/
    Mam nadzieję, że do środy dostanę przesyłkę.
    W zestawie będzie antena Lemm AT-72 Magnum, którą również wielu kolegów polecało.
    Może cena za radyjko nie jest już taka, jak w poprzednich miesiącach, ale myślę, że wygórowana też nie jest i mam nadzieję, że będę zadowolony.

    Mam przy okazji kilka pytań.
    1. Czy do radia trzeba wozić certyfikat zgodności na wypadek kontroli drogowej?
    2. Czy komuś z Was zdarzyło się, że Policja sprawdzała dokumenty CB Radia lub w jakikolwiek sposób interesowała się radyjkiem?[/url]
    3. Czy są jakieś sankcje za brak papierów na radio?

  11. #10
    ad 1.Zalecane jest wozenie kserokopii w dokumentach
    Ad2. nie ma takich uprawnien
    ad3.Na dzien dobry konfiskata do depozytu i dochodzenie,potem sprawa karno-skarbowa czy warto?

  12. #11
    Nie bardzo rozumiem.
    Skoro nie ma uprawnień do kontroli radyjka i jego dokumentów to w jakim celu wozić kopię certyfikatu zgodności i jaki sens ma ad.3?

  13. #12
    Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72.
    Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony.

  14. #13
    Cytat Zamieszczone przez akademus
    Nie bardzo rozumiem.
    Skoro nie ma uprawnień do kontroli radyjka i jego dokumentów to w jakim celu wozić kopię certyfikatu zgodności i jaki sens ma ad.3?
    nie jest jedyna kontrola uprawniona do zatrzymania na drodze mobilka "krokodylki" maja takie uprawnienia ze moze sprawdzic radio ,tyle ze na razie maja wiecej roboty przy TIR niz przy osobowkach

  15. #14
    Cytat Zamieszczone przez akademus
    Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72.
    Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony.
    tzn.jak? nie ma zapalniczki czy akumulatora? Jesli podłaczysz przed wyjazdem,a warszafiacy pomoga pewnie to wyjazd do domu moze juz byc "tanszy"

  16. #15
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    tzn.jak? nie ma zapalniczki czy akumulatora? Jesli podłaczysz przed wyjazdem,a warszafiacy pomoga pewnie to wyjazd do domu moze juz byc "tanszy"
    Chce od razu zrobić tak, jak ma być docelowo, a to wymaga m.in. wiercenia otworków, lutownicy. W Warszawie nie mam takich możliwości, a płacić w warsztacie za proste rzeczy nie ma sensu.

    Koledzy z Warszawy pomogliby w instalacji, w to absolutnie nie wątpię, ale nie chce zawracać nikomu głowy i zajmować cenny czas. Te kilka dni mnie nie zbawi, a do domku będę ostrożnie.

  17. #16
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez akademus
    Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72.
    Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony.
    a gdzie masz aku????
    można przeciągnąć przewód do aku przez wiązkę kabli między kabiną a komorą silnikową.
    Ale do tego trzeba mieć trochę wprawy i zdolne łpay.

  18. #17
    bezproblemowo mozna podlaczyc pod bezpieczniki,nawet Werc podał fotke pod ktory ,a jak nie to wtyk pod zapalniczke zapodac i juz gotowe

  19. #18
    Właśnie chce podłączyć tak, jak Werc proponował, po lewej stronie na półeczce gąbkowej
    Nie chce tylko skręcać przewodów, ale porządnie zalutować, powiercić otworki na kabelki. Poza tym czekam na uchwyt anteny, ten na który można złożyć zamówienie na forum.

  20. #19
    stare powiedzenie elektryka: skrecona miedź trzyma lepiej niż lutowana
    a przewody w srodku miedzian na 99%
    Koszulka termokurczliwa i do roboty

  21. #20
    Zielony listek
    Od
    27 Feb 2006
    Mieszka w
    Pułtusk/Warszawa
    Wczoraj bylem w jednym sklepie z CB w Warszawie (ma dluga historie).

    Kolega chce kupic Cobre 19, ktora tez zostala wycofana, a facio powiedzial, ze w przyszlym tygodniu bedzie. Przy okazji kolega zapytal o deklaracje swoja - bez pieczatki itp (moja do unidena ma i podpis goscia, i pieczatke), a gosciu powiedzial, ze wystarczy naklejka CE, mozna jezdzic bez deklaracji, i teraz uwaga, ze to ludzie w Internecie sami taka afere rozkrecili

    mozna zglupiec

Podobne wątki

  1. [Radio] Uniden 510 xl
    By Zaqqu in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 11:04
  2. uniden
    By przemomkI in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-06-2007, 22:39
  3. Uniden 520 czy .....
    By mikruss in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-12-2006, 19:32
  4. Uniden Pro 520 XL
    By Fokus in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-08-2006, 09:34
  5. Uniden 510 czy 520 ?
    By aldek in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 02-08-2006, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów