+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    04 Apr 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez MrocznySzewc Zobacz posta
    A ja powiem, że za 10tys to można ładny 2001-2002r kupić. Ja mam 11tys przygotowane na półce i od 3 miechów przeglądam ogłoszenia i jeszcze nic nie kupiłem. Też chciałbym polift i dlatego jeszcze czekam, bo te 11tys to tak na styk MOŻE wystarczy jak się okazja trafi:P
    A tak ogólnie co do auta, to obejrzyj dobrze od spodu, ranty drzwi i grodź silnika, ja ostatnio oglądałem chyba powodziowego albo po pożarze silnika. nie miał wygłuszeń pod maską i wszystko w silniku było pordzewiałe, opaski zaciskowe, łapy silnika, nawet sama grodź wszędzie ruda... Warto też pościągać uszczelki z drzwi, czy nie ma spawów lub rdzy po powodzi:P Jak auto zakurzone, to warto zetrzeć kurz przy progach, drzwiach czy nadkolach i dokładnie obejrzeć pod różnymi kątami. Ja wyczaiłem w jednym egz, że był bity chyba w okolicy prawego tylnego nadkola, bo były zacieki lakieru wzdłuż łuku nadkola i farba miała tam inną strukturę(porowatą) i na dodatek mała szybka w drzwiach przy tym nadkolu była z innego rocznika i wklejona na jakiś czarny klej, który wychodził spod szybki i się jeszcze kleił.
    Trzeba teraz uważać jak cho,,,ra żeby kupić dobry egzemplarz albo wybrać rower:P
    Dzięki im więcej takich merytorycznych wypowiedzi i przykładów tym dla mnie lepiej
    Co do kwoty, to nie chciał bym wydawać więcej niż 10k na całość. Jak by nie patrzeć będzie to drugie autko w domu, do tego pierwsze własne. Wolę kupić starszy rocznik, bez wodotrysków ale zadbany i w tej kwocie się zamknąć niż szukać "perełek" i dokładać do nich kupę kasy po set kilometrach.

    ---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 11:13 ----------

    Cytat Zamieszczone przez AdamPLSieradz Zobacz posta
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5237027690 a co sądzicie o tym? Po tych zdjęciach raczej niewiele widać, ale np. czy ten przebieg sądząc po wysiedzeniu skóry jest wiarygodny?
    Nie wiem jak mondeo, więc chętnie się dowiem, ale skóra Toyota Yaris z przebiegiem 140tyś km wyglądała znacznie gorzej... Przebieg na pewno realny bo samochód z salonu.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Zielony listek Awatar MrocznySzewc
    Imię
    Rafał
    Model
    Peugeot 508 '12
    Silnik
    1,6THP 156KM
    Od
    15 May 2009
    Mieszka w
    Grudziądz
    Ja bym skory nie bral, w lato na tymnie usiadziesz a w zime ziebi (jesli jest to ratuje oczywiscie ogrzewanie foteli) no i jeszcze na zakretach "latasz" w lewo i prawo...

  4. #23
    Pochłaniacz prostych Awatar ARTi
    Model
    2011 Titanium S
    Silnik
    DW10C 193PS/400Nm
    Od
    21 Sep 2007
    Mieszka w
    West-Vlaanderen Belgia
    Cytat Zamieszczone przez AreN Zobacz posta
    Nie wiem jak mondeo, więc chętnie się dowiem, ale skóra Toyota Yaris z przebiegiem 140tyś km wyglądała znacznie gorzej... Przebieg na pewno realny bo samochód z salonu.
    W Fordzie skóra niestety nie jest wyznacznikiem przebiegu. Jest dobrej jakości i trzeba się postarać żeby ją zniszczyć.
    Czarna Pantera Titanium S & Fiesta Titanium X 2017 Ecoboost PowerShift


  5. #24
    Kursant Awatar AdamPLSieradz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    Ford Mondeo MK2 1.8 115 km
    Od
    29 Sep 2013
    Mieszka w
    Sieradz
    Dzięki za odpowiedzi, a tak ogólnie, ten egzemplarz nie wygląda najgorzej nie? Tyle, że widziałem go kiedyś wcześniej, był wystawiony może miesiąc temu za 7900 , potem zniknął i teraz jest wyceniony na 8500 XD Będę niedługo w pobliżu, to może obejrzę

  6. #25
    Kursant Awatar domenicos
    Imię
    Dominik
    Model
    BMW 330xi
    Opis
    BMW 330xi
    Od
    04 Jan 2012
    Mieszka w
    Kraków/Nowy Sącz
    Oglądnij. Zrób więcej zdjęć. Cena wyższa, ale na pewno jest do urwania tyle samo

Podobne wątki

  1. Zakup Mondeo MK3
    By morlok1 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-03-2015, 13:44
  2. Zakup Mondeo 2.0
    By Cristianus in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 15:20
  3. Zakup Mondeo MK4
    By KacperB in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-08-2014, 11:46
  4. Zakup mondeo
    By peter81 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 00:05
  5. Zakup mondeo
    By Andrewg in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-07-2005, 10:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów