+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1

    Prosba o rade z zakupem

    Witam,
    mam zamiar zakupic CB do auta
    wybor padl na TTI 880 + antenka magnezzz
    czy antenka MIDLANDA costam 145 bedzie ok ?

    I jeszcze jedno czy sadzicie ze skorzystam z CB jezdzac po Bialymstoku i okolocach czy to poprostu zbedny wydatek ?

    Posiadam juz nawigacje ale to nie jest to jesli chodzi o suszarki.

    Bede wdzieczny za wszielkie sugestie

    Pozdrawiam.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Już niejeden skorzystał na CB. Ja ostatnio z lenistwa nie założyłem anteny i 100 poszła się bujać w urzędzie.

  4. #3

    Re: Prosba o rade z zakupem

    Cytat Zamieszczone przez Polecki
    Witam,
    mam zamiar zakupic CB do auta
    wybor padl na TTI 880 + antenka magnezzz
    czy antenka MIDLANDA costam 145 bedzie ok ?

    I jeszcze jedno czy sadzicie ze skorzystam z CB jezdzac po Bialymstoku i okolocach czy to poprostu zbedny wydatek ?

    Posiadam juz nawigacje ale to nie jest to jesli chodzi o suszarki.

    Bede wdzieczny za wszielkie sugestie

    Pozdrawiam.
    Dobry wybór :metal

  5. #4
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    CB się przydaje, wiesz o tym co się dzieje przed Tobą, a czasem można sympatycznie pogadać i dowiedzieć się ciekawych rzeczy.
    Choć trzeba przyznać że "mięso" lata tam dość często.
    Kiedyś nawet był wątek CB czy antyradar.
    radyjko wygrało bezapelacyjnie i słusznie :metal

  6. #5
    a czy jest ktos z bialegostoku z cb zeby mozna bylo looknac jak to dziala w praktyce ?

  7. #6
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Masz kolegę Rafik75

  8. #7
    Zielony listek Awatar MaDzik
    Imię
    Maciej
    Opis
    MKII '97
    Od
    30 May 2006
    Mieszka w
    Ząbki k/Warszawy WWL ****
    Wiesz Fuel, ja miałem ostatnio w trasie taką akcję, że jedę sobie i słucham co się dzieje, a tu mówią o nieoznakowanym Mondeo. Więc pytam się gdzie co i jak?? Gostek mi odpowiada, że na .... kilometrze właśnie nieoznakowana Nubira zawróciła i jedzie do Wawy. Patrzę na słupki i okazuje się, że na tym kilometrze to ja już jestem. Pytam więc gdzie dokładniej są te miśki?? Okazało się że jechali jakieś 200m przede mną!!! Zaczaiłem się za nimi, oczywiście najpierw informując wszystkich co i gdzie. Jechałem tak z kilometr, może dwa prawym pasem, aż jakiś gostek wyprzedził Nas lewym a konkretną prędkością. Miśki od razu na niego wsiadły. Na jego nieszczęście zaraz zaczynało się ograniczenie w jakiejś miejscowości (70), ale on jechał jak wszyscy, czyli 110. Po przejechaniu kilometra kogucik się zakręcił i tak to się skończyło. Jak bym radyjka nie miał to pewnie na mnie by trafiło, bo napewno bym ich wyprzedził.

    PozdarawiaM!
    MaDzik vel. MacGyver
    Mondeo 1.8TD Estate 4/5 doors '97 GLX STATE BLUE
    Uniden PRO 520XL + Lemm AT1200
    od 13.10.2006r. Oramkowany
    od 16.04.2007r. Naklejeczka na przedzie

  9. #8
    Pochłaniacz prostych Awatar marcin_s18
    Model
    Zafira
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    22 Jun 2005
    Mieszka w
    zDolnyŚląsk
    Nawet najstarsi Górale wiedzą, że CB się na trasie przydaje :metal

  10. #9
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    od niedługiego czasu używam radyjka President model Walker i do tego antena przykrecana, chyba tez President, bo taki komplecik sobie wziąłem.
    W cenie radyjka i anteny było strojenie, wg. mnie działa sprzęt ok, jakimś znawcą nie jestem, to moje pierwsze CB, w trasie REWELACJA!!

    CB jest super dzisiaj na radyjku chłopaki mówili ze na 178km autostrady A4 jest ciemne Mondeo nieoznakowane z kamerą i co, i było... , ale Karolek już o nim wiedział

    Kupuj kolego CB bo warto.

    Szerokości życze

  11. #10
    Mam CB od października sądze że mi się już zwróciło. Bardzo polecam zakup świetna sparawa. :metal

    CB - tti 770 + New Alaska

  12. #11
    Jednak nic nie zwalnia z odpowiedzialnosci za jazde
    Rozputrujecie CB tylko w kategorii "gdzie miski stoja"
    A jest sporo ważniejszych aspektów:utrudnienia na drodze,porusznaie w obcym miescie np

  13. #12
    rozumiem ze wszytko przemawia za zakupem, ale pytanko mam czy skorzystam z niego podczas krecenia sie po miescie czy bardziej trasa ?

  14. #13
    Jezdzac po swoim miescie skorzystasz bo bedziesz wiedział gdzie sa korki i jaki objazdy zrobić,kontrole pomijam
    Trasa to bardziej :metal

  15. #14
    Gość
    rozumiem ze wszytko przemawia za zakupem, ale pytanko mam czy skorzystam z niego podczas krecenia sie po miescie czy bardziej trasa ?
    W trasie CB radio to poprostu luksus nie do opisania, wiesz wszystko gdzie miśki stoją, gdzie wypadek itd. ja osobiście zaoszczędziłem już kupę czasu dzięki CB... np. dziś w Puławach był śmiertelny wypadek i miasto zakorkowało się niesamowicie wszyscy którzy mieli CB momentalnie zaczęli informowac się o objazdach, a kierowcy bez radyjek utknęli w 2 kilometrowym korku...

    Wybór radia...ja mam UNIDENA PRO 520 XL i antenkę SIRO 145... fizyki się nie oszuka antenka im dłuższa tym lepsza... mój zestaw gwarantuje dobrą komunikację do 15 km...

  16. #15
    słuchaj, skorzystasz bardzo w Białymstoku, nie licząc stałych bywalców 19, którzy zapychają częstotliwość badziwną gadką, ale ogólnie warto. Jednak trasa to jak dla mnie najlepsze miejsce dla cb. A ja ci się nawigacja w białym spawdza i co za sprzęt masz ?
    Mk2 kombi GHIA 2.0 lpg vialle, zielony wypasiony, CB cobra 19 DX IV, tuba basowa, głośniki clarion

  17. #16
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Jednak nic nie zwalnia z odpowiedzialnosci za jazde
    Rozputrujecie CB tylko w kategorii "gdzie miski stoja"
    A jest sporo ważniejszych aspektów:utrudnienia na drodze,porusznaie w obcym miescie np
    Krzyś, nie nerwowo
    CB pomaga w poruszaniu się, "miśki" są tylko częścią tego całego interesu.
    Po paru miesiącach jeżdżenia z batem na dachu lepiej poznałem własne miasto powiatowe niż po nim jeżdżąc :metal
    Do tego wiem gdzie jest jakie ograniczenie (głównie o tonaż)
    Nie tylko korzystam z pomocy, ale i pomagam.
    Zwłaszcza przy zwężeniu przed Ożarowem :metal
    Do tego wypadki, korki i inne atrakcje na drodze to już standard.

  18. #17
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna
    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek
    np. dziś w Puławach był śmiertelny wypadek i miasto zakorkowało się niesamowicie wszyscy którzy mieli CB momentalnie zaczęli informowac się o objazdach, a kierowcy bez radyjek utknęli w 2 kilometrowym korku...

    W którym miejscu ten wypadek i w jakich godzinach?

  19. #18
    no i mam nabylem TTI 880 + magnezzzz ML-145 MIDLANDA,
    teraz powstal problem montazu jest szersze i nie miesci sie we wneke ta z lewej strony , jakies pomysly gdzie to jeszcze wsadzic ?
    i jeszcze jedno czy mozna jakos przedluzyc kabel od anteny czy trzeba jakies jeszcze kroki typu strojenie itp, jak mozna przedluzyc to o ile.
    bede wdzieczny za info,
    PS

    super sprawa, trzeba troszke pojezdzic
    ale jest ok

    Pozdrofka

  20. #19
    można przedłużyć wszystko dostaniesz w sklepie w Białymstoku na kopernika za BP stacją. Fajny gość ma sklep z CB pasjonat, tam ci też antenę dostroją obok, albo on sam jak trafisz że nie będzie ludzi. A poza tym to widziałem u znajomego pomiedzy fotelem pasażera z podłokietnikiem wciśnięte.....
    Mk2 kombi GHIA 2.0 lpg vialle, zielony wypasiony, CB cobra 19 DX IV, tuba basowa, głośniki clarion

  21. #20
    Cytat Zamieszczone przez Polecki
    no i mam nabylem TTI 880 + magnezzzz ML-145 MIDLANDA,
    teraz powstal problem montazu jest szersze i nie miesci sie we wneke ta z lewej strony , jakies pomysly gdzie to jeszcze wsadzic ?
    i jeszcze jedno czy mozna jakos przedluzyc kabel od anteny czy trzeba jakies jeszcze kroki typu strojenie itp, jak mozna przedluzyc to o ile.
    bede wdzieczny za info,
    PS

    super sprawa, trzeba troszke pojezdzic
    ale jest ok

    Pozdrofka
    Na srodku panela srodkowego zamiast wneki zalóź.Musisz dokupic kieszen 1 DIN do radia CB,sa na alledrogo za 25pln

Podobne wątki

  1. Przed zakupem
    By monde in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30-07-2007, 12:07
  2. [MkII] Rozrząd 1,8TD '97 - prosba o rade
    By gomezz in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-04-2007, 06:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów