+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ja też mam :)

  1. #1
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM

    ja też mam :)

    no to już mam ... podłączone na dzisiaj pod zapalniczkę TTI 770 z pożyczonym od Mamuta hustlerem ... przyznam że jestem zaskoczony ... auto stoi między domami na osiedlu i łączność z niezestrojoną anteną udało mi się osiągnąć na ok 4 km- jakość była taka jak bym z siąsiadem przez płot gadał :metal ... a słyszano mnie i ja słyszałem wyraźnie rozmowy w promieniu ok 10 kilonetrów więc nieźle ... zobaczymy jak wypadną testy bojowe bo dzisiaj troszku zmęczony jestem i test był 5 minutowy .... jedno wiem na pewno : PODOBA MI SIE
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Dopóki nie sprawdzisz SWR,nie nadawaj lepiej a przynajmniej nie dlugo(kilka sekund nie szkodzi bardzo ze wzgledu na mozliwowsc uszkodzenia koncówki mocy w radio :metal

  4. #3
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Dopóki nie sprawdzisz SWR,nie nadawaj lepiej a przynajmniej nie dlugo(kilka sekund nie szkodzi bardzo ze wzgledu na mozliwowsc uszkodzenia koncówki mocy w radio :metal
    wiem wiem ... czytałem już na forach o cb sporo ... dzisiaj zamontowałem i niedługo wrzucę zdjęcia ... oczywiście kabla zabrakło i będę musiał drania przedłużać- beczka+drugi kabel i nie powinno być problemu....
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  5. #4
    Raczej doradziłbym wymiana calego przewodu niz łaczenie
    Przewód koncentryk o tych parametrach dostaniesz bez problemu,potem tylko przylutowac koncówke

  6. #5
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Raczej doradziłbym wymiana calego przewodu niz łaczenie
    Przewód koncentryk o tych parametrach dostaniesz bez problemu,potem tylko przylutowac koncówke
    nie będę Mamutowi psuł anteny ... na forach nie widzieli nic przeciw łączeniu przewodu -dobrze połączony przewód nie da zauważalnej straty (będzie strata ok 0,02% więc maaała)
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  7. #6
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    no to wrzucam fotkę z mojego montażu cb ... nawet wygodnie się używa ... jak dla mnie jest to miejsce lepsze od "półki na gąbkę bo lepiej widać radyjko ...

    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  8. #7
    Pod względem uzytkowym O.K.
    Pod wzgledem bezpieczenstwa szyb w aucie za bardzo widoczne i kusi złodzieja

  9. #8
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Pod względem uzytkowym O.K.
    Pod wzgledem bezpieczenstwa szyb w aucie za bardzo widoczne i kusi złodzieja
    będzie i tak wyciągane ... w wawie ukradli mi stare wycieraczki z szyb więc radyjko na pewno też by rąbnęli ... sprawdzałem jaka będzie widoczność radia po lewej stronie -przy kierze i wcale nie jest dużo lepiej- parkuję na swojej posesji więc nie jest źle a jak będę parkował w wawie to trzeba będzie zdjąć radyjko z widoku ....
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów