+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Ja sobie nie wyobrażam w tej chwili jazdy w trasy bez tempomatu,dla mnie po skrzyni automatycznej to ,must have' na pokładzie nawet się nie zastanawiaj bo chyba po coś diesla kupiłeś?
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Ja sobie nie wyobrażam w tej chwili jazdy w trasy bez tempomatu,dla mnie po skrzyni automatycznej to ,must have' na pokładzie nawet się nie zastanawiaj bo chyba po coś diesla kupiłeś?
    Dla mnie tempomat w Polsce to troche sie mija z celem. Zawsze jak go wlaczalem to kto mi wyjezdzal i po ptokach, trzeba bylo hamowac . Aktywny tempomat juz lepszy, sam zwalnia i przyspiesza, ale taki zwykly to tak se. Chyba bym go odpalil tylko dlatego aby nie miec pustych przyciskow na kierownicy. Bo teraz taka kozia zaslepka jest. Jak kupie kierownice to beda tam przyciski od tempomatu, wiec moge go wlaczyc lub zostawic przyciski dla picu lub przelozyc zaslepke z oryginalnej kierownicy i tempomatu nie ruszac.
    Myslalem ze bardziej tutaj piszesz pod katem problemu z gwarancja jak bym go wlaczyl, przynajmniej tak zlowieszczo brzmialo sformulowane przec Ciebie zdanie

  4. #23
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    przelozyc zaslepke z oryginalnej kierownicy
    Tam nie ma zaślepki.Tam jest wyłącznik bez przycisków tempomatu stanowiący całość z tym w srebrnej ramce na lewym ramieniu kierownicy.Można ew.przełożyć cały wyłącznik bez przycisków tempomatu ze starej kierownicy -ale po co?Nie lepiej uruchomić tempomat?



  5. #24
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Kierownica dzisiaj przyszla. Jest w swietnym stanie, jak sie pewnie domyslacie troche sie obawialem jak bedzie wygladac, bo przeciez zdjecia nie oddaja rzeczywistosci, ale naprawde jest mega.

    Cytat Zamieszczone przez Stasio1948 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    przelozyc zaslepke z oryginalnej kierownicy
    Tam nie ma zaślepki.Tam jest wyłącznik bez przycisków tempomatu stanowiący całość z tym w srebrnej ramce na lewym ramieniu kierownicy.Można ew.przełożyć cały wyłącznik bez przycisków tempomatu ze starej kierownicy -ale po co?Nie lepiej uruchomić tempomat?
    Stasiek, dokladnie tak zrobie. Odpale tempomat i tyle. Niestety @mayak sie pochorowal i pauzuje z pracami , wiec wstepnie niedziela lub przyszly tydzien wykonamy zadanie .

  6. #25
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Hejka Panowie,

    Wszystkie operacje zakonczone sukcesem. W niedziele wieczorem bylem u @mayak 'a. Marcin szybko uwinal sie z tematem. Kierownica w koncu jest OK, moc +30KM wyraznie odczuwalna. Dodatkowe "ficzery" tez sa spoko. Najbardziej cieszy cyfrowy predkosciomierz ktory mialem w Focusie MkIII Tit. i jak przesiadlem sie do Mundka to bylo dla mnie szokiem ze go brakuje. Tempomat tez sie pewnie przyda. Blokowanie zamkow tez spoko

    Ogolnie jestem mega zadowoloy takze polecam profesjonalne uslugi Marcin vel Mayak!

    Podro,
    Kuba

  7. #26
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Paweł
    Model
    MK4
    Silnik
    2.0 TDCI 163KM
    Opis
    mk4
    Od
    27 Jan 2012
    Mieszka w
    waRSzawa
    Szanowni odgrzeje kotleta.

    Czy wszystkie kierownice w MK5 mają takie same mocowania? Chodzi mi o to, czy różnią się tylko materiałem wieńca. Chcę wymienić kierę z 2015r bo jest wytarta, ale nie wiem czy mogę zamontować z innego rocznika 2016, 2017

    dzięki za info
    mk4mk5mk4

  8. #27
    Zielony listek Awatar mayak
    Imię
    Marcin
    Model
    S-Max '07/Mondeo '12
    Silnik
    2.0d140->163 PowerShift
    Od
    06 May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    takie same
    Pozdrawiam, Mayak
    Mondeo4 2.0tdci 140 PowerShift '12

    mody: upgrade mocy do 163KM, tempomat, bluetooth+USB, Convers z wizualizacją parktronika, cyfrową prędkością, napięciem i temp. silnika, lusterko fotochrom
    w planach: grzane fotele, audio, AFS i ACC

Podobne wątki

  1. [Zetec] Wymiana pompy wspomagania 1.8 benz uzywana czy regeneracja.
    By Piotrlit20 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 11:52
  2. [MkI] Uzywana klima w mk1
    By Linoge in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 18:12
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-09-2007, 07:42
  4. [MkI] Macie moze namiary na miejsca montujace klime(uzywana.
    By darox in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 15:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów