+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa

    Question Wymiana kierownicy na inna, uzywana a gwarancja

    Czesc,

    Jestem nowym czlonkiem tej spolecznosci i przede wszystkim chcialbym sie przywitac. Jest mi niezmiernie milo tutaj goscic i moze nawet uda mi sie zaczerpnac z olbrzymiej bazy wiedzy jaka uzytkownicy tego forum posiadaja. Szczerze przyznam, ze nie sadzilem ze kiedys Fordy tak mi sie spodobaja i bede jakiegos posiadal, ale ostatnio wydanej serii ciezko jest sie oprzec, sa po prostu piekne.

    Do rzeczy. W Mondeo Mk5 '17 ktore posiadam mam zwykla gumowa kierownice, a na Allegro widzialem sporo fajnych uzywanych, ale w dobrym stanie i to w skorze.

    Pytanie jest nastepujace, czy moge taka kierwnice wymienic bez pogwalcenia gwarancji?
    Poduszke powietrzna zachowam oryginalna, po prostu bym ja przelozyl.
    Jesli operacja taka jest mozliwa to jak sie powinienem do niej zabrac?

    Z gory dziekuje za podpowiedzi,

    Pozdrawiam,
    Kuba

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    Jesli operacja taka jest mozliwa to jak sie powinienem do niej zabrac?
    Operacja jest możliwa (miałem to robione w swoim) ale stopień skomplikowania operacji jest tak wysoki że nie radzę zabierać się za to samemu bez znajomości rzeczy i odpowiednich narzędzi.
    Radzę po zakupie kierownicy skontaktować się z kolegami robiącymi modyfikacje w Mk5 (np. @leszcz) w celu jej wymiany.



  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Jak koniecznie chcesz się w to bawić to zmień na podgrzewaną,docenisz w zimie
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  5. #4
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    czy moge taka kierwnice wymienic bez pogwalcenia gwarancji?
    Model kierownicy nie jest wpisany w specyfikacji auta tak więc jej wymiana nie pociąga żadnych skutków.Ew.poprosić o wymianę w autoryzowanym serwisie-ktoś już opisywał taki przypadek.
    Zerknij : https://forum.fordclubpolska.org/sho...1&postcount=30

    W Warszawie masz kolegę @mayak biegłego w tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 22-01-2018 o 10:17



  6. #5
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Uściślając - problem leży w dość trudnym demontażu poduszki powietrznej.
    wypisuję się z tego kraju...

  7. #6
    Zielony listek Awatar mayak
    Imię
    Marcin
    Model
    S-Max '07/Mondeo '12
    Silnik
    2.0d140->163 PowerShift
    Od
    06 May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    wymiana kierownicy w mk5 jest dość upierdliwa (pierwszy raz robiłem to 1.5h), ale oczywiście da się to zrobić

    z ciekawostek, to silnik 2.0tdci 150KM można podnieść do fabrycznej (!) wersji 2.0tdci 180KM bez wgrywania żadnego oprogramowania, bo obie mapy mocy (tj. 150KM i 180KM) już są w sterowniku silnika (analogiczna sytuacja jak przy zmianie 140 -> 163KM w poliftowych mk4 z 2.0tdci)
    To nie jest 'chiptuning' (czyli wyciskanie ostatnich 'soków' z silnika) tylko zmiana na mocniejszą, fabryczną wersję (a więc pewną i bezpieczną)

    Coby nie być gołosłownym:
    http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=227
    http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=326 - była wizyta w ASO i nic nie wykryli
    http://forum.fordclubpolska.org/show...4&postcount=80
    Pozdrawiam, Mayak
    Mondeo4 2.0tdci 140 PowerShift '12

    mody: upgrade mocy do 163KM, tempomat, bluetooth+USB, Convers z wizualizacją parktronika, cyfrową prędkością, napięciem i temp. silnika, lusterko fotochrom
    w planach: grzane fotele, audio, AFS i ACC

  8. #7
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Panowie,



    Naprawde duze WOW! Super reakcja i tyle odpowiedzi, Dziekuje! Kazdy dorzucil cos sensownego. Jestescie mega
    Troche sie wahalem czy wrzucac temat na forum i zrobilbym blad jakbym olal



    Cytat Zamieszczone przez Stasio1948 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    Jesli operacja taka jest mozliwa to jak sie powinienem do niej zabrac?
    Operacja jest możliwa (miałem to robione w swoim) ale stopień skomplikowania operacji jest tak wysoki że nie radzę zabierać się za to samemu bez znajomości rzeczy i odpowiednich narzędzi.
    Radzę po zakupie kierownicy skontaktować się z kolegami robiącymi modyfikacje w Mk5 (np. @leszcz) w celu jej wymiany.
    Dzieki, nie ukrywam, ze myslalem sam sie za to zabrac, ale Twoja uwaga mnie od tego odwiodla . Sprobuje sie z leszczem skontaktowac.

    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Jak koniecznie chcesz się w to bawić to zmień na podgrzewaną,docenisz w zimie
    No tez o tym myslalem, super sprawa, reka odmarza jak jest zimno, ale to pewnie jeszcze jakis przyciskow mi brakuje zeby to podlaczyc. I pewnie wiazek nie ma zeby to wpiac. Kiedys to w samochodach byly kompletne instalacje tylko brakowalo na koncu urzadzenia wiec mozna bylo sobie niskim kosztem doposazyc, a teraz pewnie ksiegowi tna wszsysto jak mozliwe, chyba ze sie myle i jest jak dawniej.

    Cytat Zamieszczone przez Stasio1948 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    czy moge taka kierwnice wymienic bez pogwalcenia gwarancji?
    Model kierownicy nie jest wpisany w specyfikacji auta tak więc jej wymiana nie pociąga żadnych skutków.Ew.poprosić o wymianę w autoryzowanym serwisie-ktoś już opisywał taki przypadek.
    Zerknij : https://forum.fordclubpolska.org/sho...1&postcount=30

    W Warszawie masz kolegę @mayak biegłego w tym temacie.
    Super, jest to dobra informacja. Widze nawet ze kolega MAYAK juz sie wypowiedzial i mega temat mi podrzucil. Zwiekszenie mocy zawsze na propsie

    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Uściślając - problem leży w dość trudnym demontażu poduszki powietrznej.
    Tego sie obawialem, ale juz sam w to sie nie bede bawil za Wasza rada.

    Cytat Zamieszczone przez mayak Zobacz posta
    wymiana kierownicy w mk5 jest dość upierdliwa (pierwszy raz robiłem to 1.5h), ale oczywiście da się to zrobić

    z ciekawostek, to silnik 2.0tdci 150KM można podnieść do fabrycznej (!) wersji 2.0tdci 180KM bez wgrywania żadnego oprogramowania, bo obie mapy mocy (tj. 150KM i 180KM) już są w sterowniku silnika (analogiczna sytuacja jak przy zmianie 140 -> 163KM w poliftowych mk4 z 2.0tdci)
    To nie jest 'chiptuning' (czyli wyciskanie ostatnich 'soków' z silnika) tylko zmiana na mocniejszą, fabryczną wersję (a więc pewną i bezpieczną)

    Coby nie być gołosłownym:
    http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=227
    http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=326 - była wizyta w ASO i nic nie wykryli
    http://forum.fordclubpolska.org/show...4&postcount=80
    MAYAK, my man! Najlepszy hint dnia. 30KM wiecej "bez wstawania od kompa". Biere
    Odnosnie kierownicy to nie ma w kompie zadnych informacji o odlaczeniu poduszki?
    Pewnie aku najlepiej odlaczyc, ale nie wali wtedy zadnymi bledami? Wtedy komp tez nie zatrybi ze poduszka byla odlaczona.
    Czytalem, ze ludzie po takich operacjach ECU jakos restartuja itp.


    Panowie, jeszcze raz dzieki. Mile przyjecie. Na pewno zjebke zalicze jeszcze nie raz, ale pierwszy post sie udal

  9. #8
    Pochłaniacz prostych Awatar leszcz
    Imię
    Tomek
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.6 EcoBoost 170PS
    Opis
    MK4 benzyna :D
    Od
    22 Mar 2005
    Mieszka w
    BYDGOSZCZ
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    Najlepszy hint dnia. 30KM wiecej "bez wstawania od kompa". Biere
    Odnosnie kierownicy to nie ma w kompie zadnych informacji o odlaczeniu poduszki?
    No 30PS więcej super sprawa i czuc przy wyprzedzaniu dodatkowe kucyki.

    Żadnych błędów nie będzie jeśli będziesz robił na wyłączonej stacyjce

    pozdr T
    Moje MK4 z MODami -Convers+ z wizualizualizacją parktronika ,tempomat,autoryglowanie,lampki w poszyciu drzwi,zasłonki w drzwiach i inne DIAGNOSTYKA

  10. #9
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    No tez o tym myslalem, super sprawa, reka odmarza jak jest zimno, ale to pewnie jeszcze jakis przyciskow mi brakuje zeby to podlaczyc. I pewnie wiazek nie ma zeby to wpiac. Kiedys to w samochodach byly kompletne instalacje tylko brakowalo na koncu urzadzenia wiec mozna bylo sobie niskim kosztem doposazyc, a teraz pewnie ksiegowi tna wszsysto jak mozliwe, chyba ze sie myle i jest jak dawniej.
    ja uruchamiam kierownice jednym przyciśnięciem na dużej nawigacji dotykowej,nie wiem jak to jest rozwiązane w innej wersji wyposazenia i jakie masz audio jak nie pójdzie normalnie to może zastosować zmyłkę i zaadoptować przycisk z boku skrzyni biegów z kołem kierownicy czyli asystent parkowania prostop. i równoleg. jeśli nie masz tej funkcji co do instalacji nie mam zielonego pojęcia,w MkIV w wyzszych wersjach instalacja była i można było sie wpiąć,a tutaj trzeba pytać mądrzejszych
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  11. #10
    Pogromca zakrętów Awatar RadkoR
    Imię
    Radek
    Model
    Volvo V40 T3
    Silnik
    1.6 EcoBoost 150KM
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stasio1948 Zobacz posta
    Model kierownicy nie jest wpisany w specyfikacji auta
    Na 100%? W przypadku MkIII przy rozkodowaniu VIN jest informacja o rodzaju kierownicy.
    W przypadku MkV to zmienili?

    EDIT:
    Mój błąd. W VIN (w przypadku mojego MkIII) nie ma informacji o kierownicy. Ale FOrd na 100% będzie wiedział jaka powinna być po wersji wyposażenia auta.
    Ostatnio edytowane przez RadkoR ; 23-01-2018 o 19:49

  12. #11
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Cytat Zamieszczone przez RadkoR Zobacz posta
    Na 100%? W przypadku MkIII przy rozkodowaniu VIN jest informacja o rodzaju kierownicy.
    W przypadku MkV to zmienili?
    po VIN wyskakuje info czy koło kierownicy obszyte skórą i czy jest ogrzewana,mam takie info u siebie po VIN
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  13. #12
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez RadkoR Zobacz posta
    Na 100%? W przypadku MkIII przy rozkodowaniu VIN jest informacja o rodzaju kierownicy.
    W przypadku MkV to zmienili?
    po VIN wyskakuje info czy koło kierownicy obszyte skórą i czy jest ogrzewana,mam takie info u siebie po VIN
    Jak moge to sprawdzic czy VINo jest zabarwione kierownica ? Znaczy czy po rozkodowaniu bedzie info na jej temat?

    Cytat Zamieszczone przez RadkoR Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stasio1948 Zobacz posta
    Model kierownicy nie jest wpisany w specyfikacji auta
    Na 100%? W przypadku MkIII przy rozkodowaniu VIN jest informacja o rodzaju kierownicy.
    W przypadku MkV to zmienili?

    EDIT:
    Mój błąd. W VIN (w przypadku mojego MkIII) nie ma informacji o kierownicy. Ale FOrd na 100% będzie wiedział jaka powinna być po wersji wyposażenia auta.
    Wiedziec na pewno beda wiedzieli. Pytanie jest czy na przegladzie okresowym takimi rzeczami sie interesuja. Kierownica jak kierownica, codziennie dziesiatki takich widza. No nie wiem. Juz cholera prawie zamowielem, a tutaj kolejne watpliwosci

    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    No tez o tym myslalem, super sprawa, reka odmarza jak jest zimno, ale to pewnie jeszcze jakis przyciskow mi brakuje zeby to podlaczyc. I pewnie wiazek nie ma zeby to wpiac. Kiedys to w samochodach byly kompletne instalacje tylko brakowalo na koncu urzadzenia wiec mozna bylo sobie niskim kosztem doposazyc, a teraz pewnie ksiegowi tna wszsysto jak mozliwe, chyba ze sie myle i jest jak dawniej.
    ja uruchamiam kierownice jednym przyciśnięciem na dużej nawigacji dotykowej,nie wiem jak to jest rozwiązane w innej wersji wyposazenia i jakie masz audio jak nie pójdzie normalnie to może zastosować zmyłkę i zaadoptować przycisk z boku skrzyni biegów z kołem kierownicy czyli asystent parkowania prostop. i równoleg. jeśli nie masz tej funkcji co do instalacji nie mam zielonego pojęcia,w MkIV w wyzszych wersjach instalacja była i można było sie wpiąć,a tutaj trzeba pytać mądrzejszych
    Z tym to za duzo cudowania bedzie, podgrzewanie sobie odpuszcze. Wazne zeby w skorze byla, bo powiem szczerze mniej sie slizga i lepszy chwyt jest. Ta gumowa w zime to dramat jest.

  14. #13
    Zielony listek Awatar mayak
    Imię
    Marcin
    Model
    S-Max '07/Mondeo '12
    Silnik
    2.0d140->163 PowerShift
    Od
    06 May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    przecież nikt nie robi śledztwa jakie fotele, felgi, klamki, lusterka, klawisze itp miało każde auto - przewalają ich dziennie kilkadziesiąt, a możliwości konfiguracji wyposażenia jest mnóstwo. Jakby była kierownica z BMW to gryzłaby w oczy, ale fordowska nie
    Im zależy aby jak najszybciej zrobić przegląd i wystawić fakturę.
    po za tym to czasami w etisie są błędne informacje

    ps.
    czasami ASO dokłada rzeczy, o których fabryka zapomniała
    Pozdrawiam, Mayak
    Mondeo4 2.0tdci 140 PowerShift '12

    mody: upgrade mocy do 163KM, tempomat, bluetooth+USB, Convers z wizualizacją parktronika, cyfrową prędkością, napięciem i temp. silnika, lusterko fotochrom
    w planach: grzane fotele, audio, AFS i ACC

  15. #14
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez mayak Zobacz posta
    przecież nikt nie robi śledztwa jakie fotele, felgi, klamki, lusterka, klawisze itp miało każde auto - przewalają ich dziennie kilkadziesiąt, a możliwości konfiguracji wyposażenia jest mnóstwo. Jakby była kierownica z BMW to gryzłaby w oczy, ale fordowska nie
    Im zależy aby jak najszybciej zrobić przegląd i wystawić fakturę.
    po za tym to czasami w etisie są błędne informacje

    ps.
    czasami ASO dokłada rzeczy, o których fabryka zapomniała
    Hehe, czytasz w moich myslach. Na to wlasnie licze. Ze kiera jak kiera. Oryginalna to kto by sie tym interesowal

  16. #15
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Nie masz się co zastanawiać, zmieniaj. A podgrzewana kierownica to zbędny gadżet. Wiem bo mam. Użyem ze dwa razy.

    Wytaptane z telefonu
    wypisuję się z tego kraju...

  17. #16
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Nie masz się co zastanawiać, zmieniaj. A podgrzewana kierownica to zbędny gadżet. Wiem bo mam. Użyem ze dwa razy.

    Wytaptane z telefonu
    Hej Kuba, tak zrobie. Kiere juz zamowilem za 249PLN, w sumie jedna z najtanszych z alledrogo, ale zobaczymy jaka bedzie. Na fotkach prezentowala sie niezle. Jakby byla kicha to zwroce i wezme inna . Z podgrzewaniem utwierdziles mnie w decyzji
    BTW do @mayak trzeba sie wybrac

  18. #17
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    A podgrzewana kierownica to zbędny gadżet
    akurat zależy dla kogo w naszym kraju moze niezbyt popularny,ale jakbyś wchodził do samochodu gdzie masz -10 w środku to doceniłbyś ten zbędny gadżet
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    Hej Kuba, tak zrobie. Kiere juz zamowilem za 249PLN, w sumie jedna z najtanszych z alledrogo, ale zobaczymy jaka bedzie. Na fotkach prezentowala sie niezle. Jakby byla kicha to zwroce i wezme inna
    zawsze jeszcze istniała opcja obszycia własnej byłaby nowa,a cena chyba taka sama
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  19. #18
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    A podgrzewana kierownica to zbędny gadżet
    akurat zależy dla kogo w naszym kraju moze niezbyt popularny,ale jakbyś wchodził do samochodu gdzie masz -10 w środku to doceniłbyś ten zbędny gadżet
    Cytat Zamieszczone przez TempGuest Zobacz posta
    Hej Kuba, tak zrobie. Kiere juz zamowilem za 249PLN, w sumie jedna z najtanszych z alledrogo, ale zobaczymy jaka bedzie. Na fotkach prezentowala sie niezle. Jakby byla kicha to zwroce i wezme inna
    zawsze jeszcze istniała opcja obszycia własnej byłaby nowa,a cena chyba taka sama
    Obszycie to nie jest to samo. W tej od razu przyciski do tempomatu beda, wiec nowy "ficzer" odblokuje pozniej u mayaka.

  20. #19
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Nic nie wspominałeś o dokładce tempomatu,to zmienia postać rzeczy
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

  21. #20
    Kursant
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 TDCi 150KM
    Od
    21 Jan 2018
    Mieszka w
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez adamze27 Zobacz posta
    Nic nie wspominałeś o dokładce tempomatu,to zmienia postać rzeczy
    No dobra, nie trzymaj w napieciu. Czyli ze co? W tempomat sie nie bawic?

Podobne wątki

  1. [Zetec] Wymiana pompy wspomagania 1.8 benz uzywana czy regeneracja.
    By Piotrlit20 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 11:52
  2. [MkI] Uzywana klima w mk1
    By Linoge in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 18:12
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-09-2007, 07:42
  4. [MkI] Macie moze namiary na miejsca montujace klime(uzywana.
    By darox in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 15:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów