+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ABS

  1. #1

    [MkI] ABS

    witam
    mam pytanie? czy abs moze sie wylaczyc samocynnie?????
    jadac dzisiaj pod oblodzna gore auto mielilo kolami i w pewnym momencie zapalila mi sie kontrolka od ABS-ow i pozniej jadac z gorki nie mialem juz ABS-ow tylko normalnie hamowal.
    prosze o pomoc :(

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar mazurek01
    Imię
    Jacek
    Model
    S-max
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    15 Dec 2005
    Mieszka w
    Turowola-Kolonia
    Sprawdź bezpiecznik w kabinie pod nagami kierowcy bezpiecznik nr 22 -7,5A i sprawdź bezpiecznik nr 7 w przedziale silnika,30A
    :metal

    [i][i][i] Już nigdy nie będzie tak samo...

  4. #3
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Audi A6
    Od
    27 Feb 2005
    Mieszka w
    Podlaskie
    Sprawdź może czujniki/"zębatk" przy piaście kola. Może zawaliły się śniegiem przy którymś kole i ABS w takim przypadku też się wyłącza.
    Mk II 1998r, 1,8 PB+sekwencja LANDI, wlew LPG przy wlewie benzyny, wersja NORDIC,ABS, 4x poduszki, el. szyby + domykanie szyb, centr., grzana przednia szyba i spryskiwacze, alu z oponami 205/55/16 )

    Kupując Forda, rdzę otrzymujesz w wyposażeniu standar

  5. #4
    teraz bylem i odpalilem go i jadac ABS niby dziala ale kontrolka nie gasnie. pedal pulsuje i slychac ze niby dziala

  6. #5
    Cytat Zamieszczone przez Deka11197
    teraz bylem i odpalilem go i jadac ABS niby dziala ale kontrolka nie gasnie. pedal pulsuje i slychac ze niby dziala

    Działa działa ,ale czy na wszystkie koła ??
    .. kto pyta, nie błądzi...

  7. #6
    Kilka dni temu miałem podobny przypadek. Kontrolka ABS-u świrowała przez dwa dni i system sięzacinał. Jak przyszła odwilż wszystko wróciło do normy, więc nie ma się chyba czym przejmować.
    marcin MkI 1.8 combi 96

  8. #7
    Kilka dni temu miałem podobny przypadek. Kontrolka ABS-u świrowała przez dwa dni i system sięzacinał. Jak przyszła odwilż wszystko wróciło do normy, więc nie ma się chyba czym przejmować.
    marcin MkI 1.8 combi 96

  9. #8
    Niedzielny kierowca
    Model
    GHIA
    Silnik
    1.8 130 KM
    Od
    21 May 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Deka11197
    teraz bylem i odpalilem go i jadac ABS niby dziala ale kontrolka nie gasnie. pedal pulsuje i slychac ze niby dziala
    Najprawdopodobniej w wyniku poślizgów na podjeździe czujniki pokazały elektronice, że właśnie opuszczasz Układ Słoneczny i system kompletnie zgłupiał. Podobny efekt uzyskałem kiedyś ostro mieląc po piachu.
    System resetuje się powyżej pewnej prędkości (nie pamiętam - 60 czy 80 kph). Spróbuj się rozpędzić powyżej 90 na wszelki wypadek i zobacz czy się poprawi, u mnie pomogło

    pozdrawiam
    MG
    Mk II 1,8 ZETEC '00 kombi oramkowany + BRC Sequent 24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów