+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Kursant Awatar bardzo_mily
    Imię
    Jakub
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    12 Oct 2006
    Mieszka w
    Lublin

    co myślicie o czymś takim

    jak uważacie czy to może być dobre może ma ktoś coś takiego. http://www.intek-com.it/pdf/Pag_4.pdf

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza
    Opis
    MkII i MkIII
    Od
    21 Apr 2005
    Mieszka w
    Brzesko-Bruxela
    Prawie jak Alan 48+multi i alan 78. Ja wolałbym alan-a .

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    niewiem jak te 2 modele , ja miałem m-550 super w nadawniu ale odsłuch już słaby jak na takie radio a sq doprowadza do ...... ., przez strzelanie na granicy szumu, po za tym super, ale 2 raz niekupie inteka...

  5. #4
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Inny
    Silnik
    Inny
    Od
    29 Jun 2005
    Mieszka w
    Nad morzem
    Ja ogólnie z Intekami nie miałem do czynienia, ale znam opinie użytkowników i zawsze słyszałem pozytywne wypowiedzi. Zatem zły sprzęt to raczej nie jest.

  6. #5
    Witam

    Posiadam na składzie takiego Inteka 490 + antenka sirio ml145 na magnesie. Odbiór bez zarzutów (zasięg całego zestawu z testów ok 25km bez przesady), przy nadawaniu też podobno bardzo dobrze mnie słychać więc chyba mogę polecić.
    Jedynym minusem jest rozmiar (prawie 1 din - czyli jak radio) i w moim mkII dynda na uchwycie po stronie pasażera poniżej schowka na konsoli środkowej.

    Pozdrawiam
    Krzyś
    MK II Ghia
    białe kombi Wrocław

  7. #6
    Zielony listek
    Opis
    VolkkksssWeiigen
    Od
    29 Dec 2005
    Mieszka w
    Rybnik
    opcja SZUKAJ naprawdę zajefajna sprawa, po za tym jest coś takiego jak http://cb-radio.pl

  8. #7
    Otój ja mogę zrobić Ci wykład na temat Inteka M490 Plus - jestem świeżo po zakupie i delektuję się nim jakiś tydzień. Wg mnie jest tu bardzo fajne radyjko, ale jest nafaszerowane elektroniką - trzeba się trochę wdrożyć w tematyke, żeby w pełni korzystać z jego funkcji. Ludzie sceptycznie podchodzą do tego radia wąsnie przez elektronike i twierdzą, że nie nadaje się od osobówki. Ja twierdze, że jak się pozna możliwośći sprzętu i nabierze umiejętnośći w obsłude to wszystko bedzie jak ta lala. Radio jest b.czułe i trzeba dobrać porządną antenę. Ja osobiście działam na Presidencie New Alaska bo innych anten nie uznaje Antena musi być porządnie zestrojona z radiem. Jeżeli coś będzie nie tak to radio będzie szumiało. Przeszedłem taką sytauacje. wcześniej miałem inne radyjko i przełożyłem Intek bez strojenia anteny (która z resztą jest na stałe). Efekt - niezbyt dobry - radio szumiało. Wczoraj byłem na strojeniu i jest ok. Teraz gałkologia - to jest najważniejsze w tym radiu - odpowiedni dobór poziomu i regulacji sprawi cuda
    Radio ma wbudowany filtr ANL, który można włączyć i wyłączać, przełącznik na silną stacje lokalną, czuły squelch, dobry rf gain i mic gain. Mikrofon dynamiczny - jest ok, ma przełączniki kanałów i przycisk do blokowania klawiatury. Następni przełącznik AM/FM - radio idealnie chodzi w AM-ach, przyciski do wyboru szybkich kanałów - możesz mieć 4-5 kanałów w pamięci. Jedna z fajniejszych rzeczy - DW czyli Dual Watch - podsłuch 2 kanałów. SZybka 9, klawisz funkcyjny i kolejna fajna sprawa ESP - system modulacji głosu. Jesteś wyraźniejszy w eterze i niby zieki temu cb zwiększa zasięg nadawania. Radyjko ma wyjście na papuge i na dodatkowy głośnik. Jedynym manakamentem w tym radiu jest głośnik - troszę słaby i gałkę zawsze trzeba mieś ustawioną na 3/4 żeby cokolwiek usłyszeć. Zatem jeżeli się zdecydujesz to zamontuj sobie dodatkowy głośnik. Kolejny "mankament" to wymiary - jest troszkę większe niż Uniden czy President ale to nie jest kobyła.
    U mnie Intek wygląda w ten sposób - ze spokojem mieści się we wnęce standartowego radia FM a na Alledrogo można zakupić specjalną kieszeń pod wybrane radio i wszytsko jest elegancko spasowane i nie przeszkadza. Jestem właśnie na etapie zakupu takiej kieszeni.



    I ostatnia rzecz- tak jak jeden z kolegów wcześniej napisał - bez przekłamania zasięg jest duży. Ja ze spokojem ściągnąłem 20km. Przy dobrych parametrach ściągam całe swoje miasto -powierzchnia to 43 km2.
    Zatem polecam! :metal :metal
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  9. #8

    Re: co myślicie o czymś takim

    Cytat Zamieszczone przez bardzo_mily
    jak uważacie czy to może być dobre może ma ktoś coś takiego. http://www.intek-com.it/pdf/Pag_4.pdf
    490 tak,790 nie warto

Podobne wątki

  1. [Audio]Co myślicie o czymś takim.....link...
    By Rafaello in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-12-2008, 00:23
  2. [Radio]Co myślicie o takim zestawie
    By przemekb in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-06-2008, 11:51
  3. Czy ktoś spotkał się z czymś takim
    By BartekM in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-03-2007, 12:17
  4. [MkII] Co myślicie o takim dolocie?
    By altoot in forum Tuning
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-01-2007, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów