+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Jakie polecacie CB Radio i antenę

    Tak jak w temacie.Jakie polecacie CB Radio takie do 300 i jaka antenę do tego też jaka dobrą.jestem lwy w te klocki i i nie wiem czy dobrze napisałem

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Opccja szukaj bedzie pomocna - było multum tego typu tematów na forum. Ja polecam Ci z cb Unidena pro 520 XL lun inteka m-490
    a z anten to new alaska i georgia Presideta :metal
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  4. #3
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    do 300 masz alan100+ i całą gamę jego klonów, inteka, tti 770, unidena 510 .. antena - magnes to ML 145, stała na reling lub klapę któraś z anten lemm z serii AT-xxx -tu masz wybór długości od 0,9 do 1,6 metra w zależności od potrzeb i możliwości...
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  5. #4
    ja mam cobre 19 IV i lemm 160cm na blache do klapy bagaznika przykrecona i w wawie na parkingu parku wola slysze zapytania o siekierkowski na mokotow, jakies 10km jak mniemam. polecam taki zestaw. kupowalem 3 dni temu i zaplacilem z zestrojeniem 340zl

  6. #5
    Ten Uniden pro 520 XL ma tą homologację w końcu bo jak czytałem i jedni mówią że ma drudzy że nie.
    I jeszcze jedno gdzie lepiej założyć cb u góry nad czy na dole pod.
    A jaki ma zasięg na antenie lemm z serii AT lub tej President New Alaska.
    Jaką długość anteny najlepiej założyć

  7. #6
    A jaki ma zasięg na antenie lemm z serii AT lub tej President New Alaska.
    to zależy od wielu czynników: pogody, zestrojenia, miejsca nadawania, otoczenia - nie ma jednej odpowiedzi.

    Jaką długość anteny najlepiej założyć
    wg mnie odpowiedz jest jedna - jak najdłuższą. Im większa tym lepsza.

    Ten Uniden pro 520 XL ma tą homologację w końcu bo jak czytałem i jedni mówią że ma drudzy że nie.
    moje radyjko (patrz podpisik) ma homologacje a dowodem na to jest naklejka (pseudohologramowa) oraz kopia pisemka z informacją ze takie radyjko ma homologacje. Jak bedziesz kupował nówkę to pewnie od sprzedawcy dostaniesz komplecik papierków.
    Za Ludźmi Się Nie Tęskni .. Ludzi Się Pamięta..
    MkIII 2.0 TDCI NEPTUNE GREEN
    CB Prezydent Herbert+Sirtel S9+ramki+naklejki+flagi = full wypas
    Każdy początek ma też koniec

  8. #7
    Cytat Zamieszczone przez rafiki
    Ten Uniden pro 520 XL ma tą homologację w końcu bo jak czytałem i jedni mówią że ma drudzy że nie.
    I jeszcze jedno gdzie lepiej założyć cb u góry nad czy na dole pod.
    A jaki ma zasięg na antenie lemm z serii AT lub tej President New Alaska.
    Jaką długość anteny najlepiej założyć
    Co do Unidena - jedni mówią, zę żadne z CB nie ma prawdziwej homologacji, inni, że wszystkie mają. Sprawa jest taka, że i tak nie może ci skontrolowac CB a tym bardziej zabrać. Oczywiście lepiej kupić radio z homologacją...
    Co do anteny to przy tej samej długości 150 cm Lemm ma 2,5 - 3 dB zysku natomiast Alaska ma 6 dB. Jest różnica???
    Na Alasce ściągałem wczoraj 20km ze spokojem...
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  9. #8
    Ciekawe kto i gdzie powiedzial ze nie moze sprawdzic CB
    Mozna sie zdziwic ,wszystko zalezy od zastosowanego paragrafu i sytuacji

  10. #9
    Kursant
    Opis
    Mondeo
    Od
    16 May 2007
    Mieszka w
    Żółwin
    Witam ja w kwestii polecanych montowałem u kolegi tti 770 (+ głośnik zewnętrzny ) + antenka MS-145 ( długość około 145 cm jak jest na klapie nigdzie nie jest za nisko ) na klapie bagażnika w sedanie MKII działa super i radyjko jest małe. Sam posiadam tti 880 i antenę lemm at-1000 też klapa bagażnika ( długość anteny 165 >> czasem haczę na parkingach pod marketem ale tragedii nie ma ) oba zestawy fajnie działają. Jednak posiadają też wady: w gruszkach pada przełączanie UP czyli kanał w górę i głośnik wbudowany w radyjko jest kaszaniasty więc polecam zewnętrzny koszt na allegro około 30 zł, a padające przełączanie w gruszce można naprawić za śmieszne pieniądze własnymi rękami a potem już działa i jest wsio OK. Podsumowując tti 770 ( tylko AM ) lub tti 880 (AM FM ) + antenka MS 145 na klapę lub ML 145 na magnes i jest gites i do tego niedrogo a jakość znośna dużo lepsza niż w Cobrach czy innych tanich wynalazkach dla zdezorientowanych polecam http://www.cb-radio.pl

Podobne wątki

  1. [MkI] Jakie polecacie radio tak do 300-400 zl
    By Anonim3D in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-09-2012, 20:35
  2. [Radio] Jakie Polecacie Radio + antene??
    By RaFi_mk2V6 in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 23:17
  3. [MkIII] Jakie radio polecacie do mondka?
    By FredzioPL in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 12-01-2010, 18:29
  4. [Radio]Kupiłem radyjko i antenę:)
    By Kafar in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 22:35
  5. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2007, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów