+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    gavin
    Go¶æ
    Cytat Zamieszczone przez Graluu
    myslê ¿e jak masz pieni±dze na sekwencje to j± zak³adaj.

    z tego co wiem to zwyk³e instalki te¿ dobrze chodz± - kwesti± jest to kto je zak³ada³

    ja mam sekwencjê i jestem zadowolony :metal
    Mam pytanie ile Ci spala gazu, poniewa¿ te¿ mam taki motor, w poniedzia³ek zak³adam sekwencjê a w ¶rodê wyje¿dzam do chorwacji i muszê siê mniej wiêcej zorientowaæ

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #22
    Niedzielny kierowca
    Opis
    MK I
    Od
    02 Mar 2005
    Mieszka w
    Namyslów
    Cytat Zamieszczone przez rember
    Witam
    Mam taka mam taka mala peosbe do piotrka z olesnicy bo powiedzial ze ma znajomego ktory zaklada sekwencje juz za 3000 jak tak to daj mi jakis namiar na niego i napisz jaka to instalacja chodzi mi o firme i jak masz ja zalozona to jak sie u ciebie sprswuje
    pozdrawiam
    je¶li mo¿na pod³±cze siê do pro¶by :metal

  4. #23
    Niedzielny kierowca
    Opis
    MK I
    Od
    02 Mar 2005
    Mieszka w
    Namyslów
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek-Mondi
    Mia³em Mondka ze "zwyk³±" instalk± za 1800 z³... masakra, wci±¿ mi gaz szczela³ i ogólnie by³y problemy. miesi±ce temu za³o¿y³em do "nowego" mundzia sekwencjê. Có¿ mogê powiedzieæ?? Nie mam z ni± problemów. Mój znajomy montuje sekwencje za 3000 ty¶. Napisz gdzie mieszkasz, jak w miarê blisko, to zdecydowanie Ci go polecam!!!
    pozdro
    czy ja moge siê przypomnieæ ---- co¶ wiêcej o tej instalacji , bo cena jest kusz±ca ale czemu jest a¿ tak kusz±ca ? no i oczywi¶cie namiar na ten zak³adzik jako¶ bym siê odwdziêczy³ , mamy do siebie ca³kiem blisko mo¿e wiêc by³by wiêcej ni¿ wirtualny

  5. #24
    Poch³aniacz prostych Awatar RWalentynowicz
    Model
    Pug 4007
    Silnik
    2.2 HDI
    Opis
    Kuty na cztery ³apy
    Od
    04 Apr 2005
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp./Surrey

    Re: POMOCY

    Cytat Zamieszczone przez piotrek75
    Wszystko fajne jak piszecie to wyt³umaczcie mi jak to jest kupi³em MKIII 2001 rok 2.5v6 sedan furka jest dograna z ka¿dej strony tylko ¿e :
    jest metalowy kolektor ale jest za to jeki¶ system OBD II
    trzeba ustaliæ rownie¿ czy prowadnice gniazd zaworów s± ceramiczne czy metalowe......bo je¿eli ceramiczne to do gazu trzeba jeszcze za³o¿yæ instalacje smarowania zaworów.....dodatkowe koszty a smarek trzeba wymieniaæ po 4 zbiornikach gazy ...koszy smaru 100zl.
    acha i piszê o zalo¿eniu instalki za 4500z³.....
    I co w takim razie mi na to odpowiecie???
    Je¿eli kto¶ mial takie problemy lub ma MKIII z gazem niech siê odezwie proszê.........Pozdrawiam Piotrek
    £aduj tê sekwencjê i ciesz siê tani± jazd±. pamiêtaj tylko by dobry warsztat j± zak³ada³ no i je¶li masz pare setek wiêcej to dorzuæ do VSI Prise`a. Ta instalka to Mercedes w¶ród sekwencji fazy lotnej.
    Nawet je¶li wydaje ci siê, ¿e jeste¶ kim¶, bo defekujesz z najwy¿szej grzêdy, to masz racjê – wydaje ci siê. Kurom z najwy¿szej grzêdy ¿yczê wiêcej dystansu, gdy¿ i tak skoñcz± tak samo.

  6. #25
    najlepsza instalacja gazowa do twojego samochodu bedzie instalacja BRC SEQUENT 24 :metal

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-2012, 00:05
  2. Jak± instalacjê wybraæ?
    By Chomik79 in forum LPG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 21:24
  3. [MkII] Jak± instalacjê do V6?
    By maxx77 in forum LPG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-10-2010, 00:38
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-11-2007, 01:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów