+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Lifting Mondeo MKIII - pytanie & link

    Witam,

    Od dłuższego czasu szukam Mondeo Kombi w dieslu - znalazłem coś takiego:
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4195380

    Co mnie niepokoi - to "jakby" przód auta jest "po liftingu" - natomiast w środku jest "przed liftingiem". Czy tak w rzeczywistości jest ?

    Samochód chce obejrzeć w następnym tygodniu - jak się spodoba to podjadę do salonu Forda na przegląd (300zl) - żeby być spokojniejszy

    Czy jest ktoś w stanie stwierdzić czy moje podejrzenia są słuszne ?

    Z góry dziękuje za pomoc - to mój pierwszy post

    Pozdrawiam,

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    Dokładnie tak przód jest poliftowy a wnętrze jest wcześniejsze. Wszystkie poliftowe miały klimatyzację automatyczną. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  4. #3
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    To auto to jest generalnie jakiś wynalazek, bardzo prawdopodobne że jest po jakiejś przekładce, kombinacji. Ma środek z Ambiente z przed liftu ( powinien mieć atrapę bez chromu i czarne listwy i klamki), a widzę że ryjek ma poliftowy, listwy i klamki malnięte, a środek z przedlifta. Jak dla mnie podpadający egzemplarz.
    wypisuję się z tego kraju...

  5. #4
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Przed liftem Ambiente miało malowane klamki, za dopłatą oczywiście i listwy tyż, moj po FL ma kalmki czorne (a kolorek mam Magnum Grey),
    Jak dla mnie to albo był walony z przodu, albo to przekładka z anglika.

    Jeżeli się nie mylę to wajchy po FL nie miały tej plastikowej blokady wstecznego podnoszonej do góry.

    Jakiś dziny ten samochód

  6. #5
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Jak dla mnie to albo był walony z przodu, albo to przekładka z anglika.
    Jakiś dziny ten samochód
    Nic dodać nic ująć.
    wypisuję się z tego kraju...

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar Damiano
    Opis
    MkIII '02, 2.0Pb+BRC
    Od
    09 Jan 2006
    Mieszka w
    Człuchów
    Ktos dodal troszke chromu przy listwach i nad rejestracja. zdaje mi sie ze MkIII z tego rocznika mialy 4xelektr.szyby. przy kierowcy jest tylko jedna para szyb. czyli moim zdaniem jest to przekladka z anglika.pozdro

    Fast cars, big wheels, fat asses, we love this shit...

  8. #7
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Ja mam 2x elektryke

  9. #8
    Pogromca zakrętów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez Damiano
    Ktos dodal troszke chromu przy listwach i nad rejestracja. zdaje mi sie ze MkIII z tego rocznika mialy 4xelektr.szyby. przy kierowcy jest tylko jedna para szyb. czyli moim zdaniem jest to przekladka z anglika.pozdro
    Jeśli jest to ambiente to mógł mieć tylko 2 szybki elektryczne. To jest tak samo jak zdażają się egzemplaże z manualnymi lusterkami. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  10. #9
    Mistrz pobocza Awatar berater
    Model
    Było MKIV 2010 2.0 TDCI, jest Nissan X-Trail 2008 2.0 Dci
    Silnik
    Było 143, jest 173 KM
    Od
    07 May 2006
    Mieszka w
    Piaseczno
    Panowie,
    Samochód nie musiał być walony. Ja mam z lutego 2003. Z własnej nieprzymuszonej woli zmieniłem zderzak i atrapę na te po lifcie, bo mi się bardziej podoba. Na potrzeby sprzedaży w przyszłości wziąłem oświadczenie od lakiernika, który robił mi przekładkę, że zmiana tych elementów nie była wymuszona stłuczką. Mamy zbyt mało danych i bez dokładnego zbadania samochodu nie wydawajmy wyroków. Jedno jest pewne, nie było fabrycznej kompletacji ze środkiem przed a przodem po lifcie.
    Pozdrawiam,

  11. #10
    Zielony listek
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0TDCi125/151KM,349/392N
    Opis
    Mondeo '06 2.0 TDCi HPCR (DPF) V-Tech 151 KM 392 N
    Od
    17 Oct 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Witam
    Ja mam Mondka z 02.2006 r. - wersja niem. Ambiente (2.0 TDCi 125 KM , auto posiada filtr czastek stalych i elektroniczny EGR !) Z wyposazenia posiada on wlasnie tylko 2 szybki ust. elektrycznie, klimatyzacje (nie klimatronik, choc posiada czujnik naslonecznienia i temp. wewn. !) i wlasnie manualnie regulowane lusterka !! Zeby bylo smiesznie to ma xenony ze sprysk.,tempomat,podgrz. siedzenia, podgrz. prz szybe, 10 poduch, odlaczane przysc. ESP, oryg.zest glosn. Nokii
    Pozdrawiam

  12. #11
    Pogromca zakrętów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    10 poduch
    Jeśli to max 6. W MkIII było 4 lub 6 nigdy 8 czy 10 temat często wałkowany. W MkIV jest 7 bo doszła na kolana kierowcy. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  13. #12
    Zielony listek
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0TDCi125/151KM,349/392N
    Opis
    Mondeo '06 2.0 TDCi HPCR (DPF) V-Tech 151 KM 392 N
    Od
    17 Oct 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Sorki - dokladnie to 8 jest (kierownica, nad schowkiem, 2x fotele przednie z boku, 2x slupki srodkowe + 2x tylne slupki za drzwiami).
    Pozdrawiam

  14. #13
    Niedzielny kierowca Awatar Gderak
    Od
    18 Aug 2007
    Mieszka w
    Wałcz ZWA
    jest 6, kuryna jest jedna a nie dwie


    Mondeo TDCi SREBRNE 131 KONI

  15. #14
    Pogromca zakrętów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    Sorki - dokladnie to 8 jest (kierownica, nad schowkiem, 2x fotele przednie z boku, 2x slupki srodkowe + 2x tylne slupki za drzwiami).
    Pozdrawiam
    To tylko oznaczenia są. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  16. #15
    Jest 8 jak pisze AndiK. Kurtyna jest dwuczęściowa. Poduchy są w słupkach (środkowych i tylnych) odpalane do przodu w kierunku szyb bocznych. Typowa kurtyna wychodzi znad drzwi (w stanie "spoczynku" znajduje się pomiędzy uszczelkami drzwi a podsufitką).
    Piotr K
    Mondeo Mk III Ghia TDDI (anno domini 2000),
    granat-metalic, 115 KM

  17. #16
    aazinek
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Piotr K
    Typowa kurtyna wychodzi znad drzwi (w stanie "spoczynku" znajduje się pomiędzy uszczelkami drzwi a podsufitką).
    I właśnie taka kurtyna jest montowana w MkIII, a na słupkach są tylko napisy AIRBAG, bo niby gdzie mieli je umieścić? Na podsufitce? - to byłby dodatkowy koszt jakiejś plastikowej wstawki.

  18. #17
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Jest 6.
    wypisuję się z tego kraju...

  19. #18
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Ciekawe jakby ta kurtyna iała ze słupka wyskoczyć, tzn ktrędy?

  20. #19
    Pogromca zakrętów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    Jest 8 jak pisze AndiK. Kurtyna jest dwuczęściowa. Poduchy są w słupkach (środkowych i tylnych) odpalane do przodu w kierunku szyb bocznych. Typowa kurtyna wychodzi znad drzwi (w stanie "spoczynku" znajduje się pomiędzy uszczelkami drzwi a podsufitką).
    Zreknij na allegro jak wygląda wyciągnięta kurtyna z MkIII i wtedy pisz takie żeczy. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  21. #20
    Cytat Zamieszczone przez berater
    Panowie,
    Samochód nie musiał być walony. Ja mam z lutego 2003. Z własnej nieprzymuszonej woli zmieniłem zderzak i atrapę na te po lifcie, bo mi się bardziej podoba. Na potrzeby sprzedaży w przyszłości wziąłem oświadczenie od lakiernika, który robił mi przekładkę, że zmiana tych elementów nie była wymuszona stłuczką. Mamy zbyt mało danych i bez dokładnego zbadania samochodu nie wydawajmy wyroków. Jedno jest pewne, nie było fabrycznej kompletacji ze środkiem przed a przodem po lifcie.
    Witam,
    panowie takie pytanie dla scislosci tematu. Czy do MK3 2001r da sie zalozyc bez zadnych ciec itp zderzaki (przod/tyl) od wersji po lifcie ?

Podobne wątki

  1. [MkIII] ciekawy artykuł o mondeo mk3 - link auto tip 5/2008
    By stary1981 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-12-2012, 19:14
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-06-2011, 21:14
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-06-2011, 21:13
  4. [MkIII] Lifting - MKIII - 2004 na 2006
    By DC2006 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 11:42
  5. [MkIII] Ford Mondeo MKIII. Pytanie dot. przedniego gril'a.
    By Rowik in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2008, 19:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów