+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar mazurek01
    Imię
    Jacek
    Model
    S-max
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    15 Dec 2005
    Mieszka w
    Turowola-Kolonia

    [Nawigacja]Nokia N70 + navibe GB 732

    Trafił mi się właśnie ten telefonik za przedłużenie umowy z orange za 30 zł więc postanowiłem zbyt dużo nie wydawać i wykorzystać wszystkie jego funkcje oraz symbiana. Dokupiłem moduł na bluetooth navibe GB 732 (ok 130 zł), dokupiłem kartę 2GB i zainstalowałem tomtoma w wersji 5.200 (443) wraz z mapką PL_CZ_HU_SK_plus_major_roads_of_WE-Map' v660 i.... wszystko jest dobrze do czasu tzn. po jakiś 2 godz. urządzenia zaczynają się gubić, potrafią się znaleźć same po jakiś 30-45 sek a niekiedy trzeba ponownie ręcznie konfigurować połączenie. Nie wiem czy to jest wina telefonu, gdyż jak to telefon lubi sobie upadać czy wina samego modułu gps no i na trasie jest to dość denerwujące. Przeinstalacja mapy nic nie daje i za każdym raze jest to samo. Teraz pierwsze zgubienie następuje już niekiedy po 15 min. od nawigowania. Spotkał się ktoś z takim zjawiskiem i czy jest to do wyleczenia?

    [i][i][i] Już nigdy nie będzie tak samo...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza
    Opis
    Ford Mondeo MKIII sedan
    Od
    18 Feb 2006
    Mieszka w
    Zabrze-Śląskie
    Mam ten sam sprzęcik, tylko trochę mniejszą kartę.
    Używam go już ponad rok, i jeszcze nie miałem żadnych problemów.
    "Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać"

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar luki_b
    Imię
    Łukasz
    Opis
    MKIII Kombi 2.0 TDCI Ghia
    Od
    18 Aug 2006
    Mieszka w
    Gliwice
    Elo!
    Ja mam Nokie E65 wrzuciłem jej TomToma 6.020 mapę taką jak masz ty + mapa niemiec.
    Jeżeli chodzi o odbiornik GPS to ja kupiłem Pentagrama Pathfindera P3101 na chipie MTK w odróżnieniu do Sirfstar III posiada 32 kanały.
    Przejechałem już całą Polskę i pół Niemiec i żadnych problemów z pozycjonowaniem.
    Proponuję wstawić TomTom w wersji 6.020 (oczywiście jeżeli masz Symbiana v6.3
    Był: Silver SedanMKI ....Upgrades: Motor 1,6L => 1,8 L + 1,6L gearbox... Był: Silver Kombi Ghia MKII 2,5 V6 i stado 170 radosnych kucyków... Jest Platinium Kombi Ghia MKIII 2.0 TDCI 115 KM => update by Heko => 160 KM i 400 Niutków

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 10:22
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-04-2009, 09:55
  3. [MkII] Nawigacja, a NOKIA N70
    By Milosz_ct in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 01-02-2007, 00:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów