+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Holenderska instalka

    Wiam
    Mam prosbe o pomoc przy identyfikacji instalacji LPG.Kupilem jakeis 3 tygodnie temu mondeo 2,0 z 97 roku okd ludzi ktorzy mieszakli w holandii.Samochod ma zalozona "fabrycznie" instalke, i chodzil bez zarzutu az do momentiu jak mechanik zmienial rozrzad i przy okazji ogladal swiece (przy wykrecaniu jedna pekla - nie duzo ale jest peknieta) i chce wymienic swiece i przewody - motorcrafty oczywiscie, no i moze przydala by sie regulacja i przeglad gazu, jednak nie wiem kto mi to moze zrobic a wszdzie pyatja o marke.
    Wiem tylko ze na redultorze jest tabliczka czescoiowo nieczytelna i nazwa zaczyna sie na litere :"k........" a sam redktor jest nieprzecietnych rozmiarow jest conajmniej 2 razy wiekszy od reduktorow lowato czy. ma jakies 25 cm srednicy i 15 cm grubosci. Czy ktos wie moze jakie sa instalacje holenderskie lub wloskie charatkteryzujace sie takim wygladem.
    Gdzie na slasku mozna zasiagnac opini fachowca w sprawie instalacji gazowych holenderskich.(jakis serwis)
    Z gory dziekuje za pomoc
    MONDEO 2.0 +LPG(Vialle) 16V '97 Kombi ŚLĄSK GLIWICE

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza Awatar HEVA
    Model
    Był MKIV 2012 Titanium jest Mazda CX5 Sport
    Silnik
    2.2 TDCi 175 KM
    Od
    19 Apr 2005
    Mieszka w
    UK

    Re: Holenderska instalka

    Cytat Zamieszczone przez Andrewg
    ogladal swiece (przy wykrecaniu jedna pekla - nie duzo ale jest peknieta)
    Kombinerkami wykrecal?

  4. #3
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa

    Re: Holenderska instalka

    Cytat Zamieszczone przez Andrewg
    Wiam
    Mam prosbe o pomoc przy identyfikacji instalacji LPG.Kupilem jakeis 3 tygodnie temu mondeo 2,0 z 97 roku okd ludzi ktorzy mieszakli w holandii.Samochod ma zalozona "fabrycznie" instalke, i chodzil bez zarzutu az do momentiu jak mechanik zmienial rozrzad i przy okazji ogladal swiece (przy wykrecaniu jedna pekla - nie duzo ale jest peknieta) i chce wymienic swiece i przewody - motorcrafty oczywiscie, no i moze przydala by sie regulacja i przeglad gazu, jednak nie wiem kto mi to moze zrobic a wszdzie pyatja o marke.
    Wiem tylko ze na redultorze jest tabliczka czescoiowo nieczytelna i nazwa zaczyna sie na litere :"k........" a sam redktor jest nieprzecietnych rozmiarow jest conajmniej 2 razy wiekszy od reduktorow lowato czy. ma jakies 25 cm srednicy i 15 cm grubosci. Czy ktos wie moze jakie sa instalacje holenderskie lub wloskie charatkteryzujace sie takim wygladem.
    Gdzie na slasku mozna zasiagnac opini fachowca w sprawie instalacji gazowych holenderskich.(jakis serwis)
    Z gory dziekuje za pomoc
    Sprawdź w serwisach zajmujących się instalacjami Koltec (jest to bardzo popularna marka instalacji w Holandii i zaczyna sie na "k" ). Moge Cię pocieszyć, że holenderskie instalacje lpg uchodzą za najlepsze na świecie.
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  5. #4
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Rafał
    Model
    Opel
    Silnik
    1,9 CDTI
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Kielce:)))

    Re: Holenderska instalka

    Cytat Zamieszczone przez mareckis
    Cytat Zamieszczone przez Andrewg
    Wiam
    Mam prosbe o pomoc przy identyfikacji instalacji LPG.Kupilem jakeis 3 tygodnie temu mondeo 2,0 z 97 roku okd ludzi ktorzy mieszakli w holandii.Samochod ma zalozona "fabrycznie" instalke, i chodzil bez zarzutu az do momentiu jak mechanik zmienial rozrzad i przy okazji ogladal swiece (przy wykrecaniu jedna pekla - nie duzo ale jest peknieta) i chce wymienic swiece i przewody - motorcrafty oczywiscie, no i moze przydala by sie regulacja i przeglad gazu, jednak nie wiem kto mi to moze zrobic a wszdzie pyatja o marke.
    Wiem tylko ze na redultorze jest tabliczka czescoiowo nieczytelna i nazwa zaczyna sie na litere :"k........" a sam redktor jest nieprzecietnych rozmiarow jest conajmniej 2 razy wiekszy od reduktorow lowato czy. ma jakies 25 cm srednicy i 15 cm grubosci. Czy ktos wie moze jakie sa instalacje holenderskie lub wloskie charatkteryzujace sie takim wygladem.
    Gdzie na slasku mozna zasiagnac opini fachowca w sprawie instalacji gazowych holenderskich.(jakis serwis)
    Z gory dziekuje za pomoc
    Masz racje,najlepsze i drozsze od wloskich albo innych,ale jezdzi sie jak marzenie i podobno po 100 000km wytrzymuja.
    Sprawdź w serwisach zajmujących się instalacjami Koltec (jest to bardzo popularna marka instalacji w Holandii i zaczyna sie na "k" ). Moge Cię pocieszyć, że holenderskie instalacje lpg uchodzą za najlepsze na świecie.
    http://img801.imageshack.us/img801/6744/dscn3375n.jpg
    dla mojego tatusia [']['][']
    -Pozdrawiam Rafal -
    Jest Opel Vectra C 1,9 CDTI,rozjuszone 150KM
    Był MK II 1998r-Kombiaczek- GHIA -state blue

  6. #5
    Obawiam sie ze to VIALLE,jedna z lepszych firm z LPG w Europie,ale za droga dla Polakow,wiec raczej niedostepna u nas w montazu

  7. #6
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Cytat Zamieszczone przez krzys-68
    Obawiam sie ze to VIALLE,jedna z lepszych firm z LPG w Europie,ale za droga dla Polakow,wiec raczej niedostepna u nas w montazu
    Ha, jesli okaże się to Vialle to zgłoś sie do serwisu Toyoty - oni zakładają je przy nowych samochodach, jeśli klient zdecyduje się na instalacje lpg. Koszt - bagatela - 8 tys. PLN
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  8. #7
    W takim razie zaczynam szukac kogos kto zna sie na tej marce instalek"koltec" chyba ze wpadne na jakis inny trop.Czy ktos am moze jakas sugestie gdzie w rejonie gliwic mozna znalezc fachowca ktory moglby zajrzec do tej instalacji??
    MONDEO 2.0 +LPG(Vialle) 16V '97 Kombi ŚLĄSK GLIWICE

  9. #8
    Podjedx do najblizszego punku montazu i tam Ci powiedża co masz za producenta instalacji

Podobne wątki

  1. [MkI] HOLENDERSKA instalacja
    By MSlublin in forum LPG
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 16:05
  2. [MkII] Co to za instalka
    By hudek in forum LPG
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 16:39
  3. [MkI] instalka l gen.
    By pele in forum LPG
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-01-2010, 21:03
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 10:55
  5. Holenderska instalacja Vialle
    By majkelus in forum LPG
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2005, 22:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów