+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    II generacja jaki model instalacji

    witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar Adek
    Opis
    Laguna Coupe GT 2.0T 233KM
    Od
    06 Jun 2005
    Mieszka w
    Lubań /dolnośląskie

    Re: II generacja jaki model instalacji

    Cytat Zamieszczone przez jarek22
    witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?
    Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
    ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
    Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
    instalacji
    Był Mondek teraz jest Renia ale mówicie , że liczą się ludzie nie samochody . Pozdrawiam <br>

  4. #3
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    legnica

    Re: II generacja jaki model instalacji

    Cytat Zamieszczone przez Adek
    Cytat Zamieszczone przez jarek22
    witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?
    Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
    ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
    Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
    instalacji
    malo znaczy ile? i w miescie czy w trasie?
    MK2 2,0 99 lpg agis

  5. #4
    jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  6. #5
    Wyłączony
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez jarek22
    jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok

    Ja mam Autronik, czy coś takiego( nie chce mi się schodzić do garażu, żeby dokładnie zobaczyć) symbol AL 700. Zakładałem w Świdrach koło Łukowa i je4stem bardzo zadowolony.
    już mineło 100tkm i oprócz 2 wymiany kabli i świec nie robiłem p-rzy gazie nic. Tylko zalewać i jechać.
    w trasie delikatnie jadąc około 8 litrów, a w mieście coś około 12.

  7. #6
    Zielony listek Awatar artem
    Imię
    Artur
    Opis
    mkI
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    GORZÓW WLKP
    u mnie jest instalka firmy ZAVOLI z komputerem polskiej produkcji BINGO-S4 i jestem po 1000 km bardzo zadowolony -zadnych zastrzezen a po zainstalowaniu i oczywiscie wymianie swiec i przewodów WN mile się zaskoczylem tym iz autko stało sie żywsze :metal ps.przed zamontowaniem przeprowadziłem wywiad środowiskowy w okolicy co do warsztatu co i tobie polecam :metal
    MkI 1.6+ LPG 94r GLX -Artur

  8. #7
    Cytat Zamieszczone przez krzys125
    Cytat Zamieszczone przez jarek22
    jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok

    Ja mam Autronik, czy coś takiego( nie chce mi się schodzić do garażu, żeby dokładnie zobaczyć) symbol AL 700. Zakładałem w Świdrach koło Łukowa i je4stem bardzo zadowolony.
    już mineło 100tkm i oprócz 2 wymiany kabli i świec nie robiłem p-rzy gazie nic. Tylko zalewać i jechać.
    w trasie delikatnie jadąc około 8 litrów, a w mieście coś około 12.

    ile ci krzykneli za gaz bo mi 1550 bylem u nich ale nic nie wspominali o swiecach i przewodach mowia ze przy wyjezdzie na radzyn z lukowa bardzo dobrze gosciu zaklada?
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  9. #8
    Wyłączony
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    ja już gaz mam ponad 3 lata i płaciłem wtedy 2000zł. tych na wylocie z łukowa nie znam, a w świdrach byłem już kilka razy i obsługa całkiem całkiem.
    O kablach nic nie mówili, bo w 90% przypadków wszyscy o tym wiedzą.
    ja po zamontowaniu odrazu też nie wymieniałem, tylko jak strzeliło mi pierwszy raz to wtedy dopiero wymieniłem. A strzeliło mi pierwszy raz jak zrobiłem ponad 30 tyś na gazie.
    Teraz mija mi juz prawie 110 tyś i jest ok.

  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar Adek
    Opis
    Laguna Coupe GT 2.0T 233KM
    Od
    06 Jun 2005
    Mieszka w
    Lubań /dolnośląskie

    Re: II generacja jaki model instalacji

    Cytat Zamieszczone przez PAWLOS
    Cytat Zamieszczone przez Adek
    Cytat Zamieszczone przez jarek22
    witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?
    Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
    ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
    Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
    instalacji
    malo znaczy ile? i w miescie czy w trasie?
    Sory miałem małą przerwę na forum.


    PAWLOS
    pali mi średnio 9,5l/100km przy moim spokojnym stylu jazdy (ale bez przesady) a montowałem w twoim mieście .
    Informacja dla jarek22 może tu się coś więcej dowiesz ja tam montowałem http://www.abart.com.pl/firma.php

    Pozdrawiam
    Był Mondek teraz jest Renia ale mówicie , że liczą się ludzie nie samochody . Pozdrawiam <br>

  11. #10
    Mistrz pobocza Awatar komandir
    Imię
    Albert
    Model
    MKIII
    Silnik
    lpg
    Opis
    Ford Mondeo Mk3, Ford focus Mk1
    Od
    02 Aug 2005
    Mieszka w
    SANDOMIER\Belgia
    mój mondek mk1 ma od półtora tygodnia założoną instalkę 2-generacji firmy LOVATO z oprogramowaniem GINGO zrobiłem już 700km i jestem zadowolony nie trzeba nic regulować nie odczuwam dużego spadku mocy na gazie "śmiga jak rakieta"spalanie w normie.

    ______________________________

    mk1 1.816v gas
    sandomierz

  12. #11
    witam bylem w siedlcach w paru stacjach i ceny sie wachaja od 1400 z nowymi swiecami i butla w kole do 1800 a wszyscy polecaja albo brc albo levato a o oprogramowaniu nic nie mowia wiec juz sam nie wiem jeden gazownik to nawet gwarancje dale ze mi sie nic nie stanie i ze jak beda to tylko male i nie grozne wybuchy co wy na to???????????
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

  13. #12
    kolego komandir a ile placiles za zalozenie i ile ci teraz autko pali na gazie bo zamierzam taka sama instalke zalozyc

  14. #13
    Kursant
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    CVPI
    Od
    23 Apr 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Ja polecam instalke LandiRenzo, mam na takiej przejechane juz 55 tys.km bez jednego wystrzalu(silnik to 2.0 Zetec z czarna pokrywa). Nie jest to najtansza instalka ale naprawde godna polecenia.

  15. #14
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    BRC nie jest zła do tego sterownik Bingo i będziesz zadowolony,
    Netoper
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  16. #15
    Ja również polecam LandiRenzo. 80kkm na gazie, żadnych problemów, tylko okresowe przeglądy. Spalanie przy klimie trasa 9-10l miasto 11-12.
    Mondeo III GHIA V6 LPG


Podobne wątki

  1. [MkIII] MK3 - Jaki to model felg?
    By danielo321 in forum Tuning
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 09:58
  2. [All] Jaki to wreszcie model?
    By (OLLa) in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2012, 19:14
  3. [MK 1] filtr-osuszacz jaki model?
    By hektorr in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2010, 12:37
  4. [MkIII] Aluski od MDO jaki model
    By Kuzek in forum Tuning
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 03-12-2008, 14:45
  5. [MkII] Zagadka! Firmowe radio, ale jaki to model?
    By MiSiOr in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-02-2008, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów