+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

zalozylem gaz brc z kompem autronika

witajcie dzisiaj zalozylem gazik do mojego fardzika i jest to instalka firmy RBC z komputerem autronik przy okazji wymienielem swiece za kture dalem 100ZL motorcrafta oczywiscie,pojawily sie delikatene problemy tz. przy automatycznym przelaczaniu benzyna-gaz i gaz benzyna gasnie mi czasami ale mysle ze da sie to naprawic u gazownika.przewodow nie zmienialem bo powiedzial szefo ze sa w dobrym stanie narazie odpukac wszystko ga no oprocz tych dwoch mankametow, aby tak dalej ciekawe ile jeszcze spali jak oblicze do sie odezwe a miedzy czasie wiecie moze co moze byc z tym gasnieciem,dodam ze obroty sa ok tak prz 900 1000 na min. tylko przy przelaczaniu gasnie
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum

Daj mu się "dotrzeć"i tak po 1000 km gazownik musi go jeszcze raz wyregulować w tedy powinno być już gucio :metal
    Mondzio II 1,8 zetec HB GHIA gaz Lovato srebrny i naklejeczki mam!

Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Witaj w świecie zagazowanych mondków! Lżej dla środowiska, spokojniej dla finansów (Twoich, nie państwowych)
    Jeśli chodzi o w.w. problem to moim zdaniem odpowiednia regulacja przez gazowników powinna pomóc. Zapewne masz sie zjawić u nich po przejechaniu 1kkm na przegląd. Jeśli nie męczy Cię to teraz zbytnio, to będzie to dobry moment na zgłoszenie im usterki.
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Pojedź od razu i zrobi to od ręki. To nie wina przewodów.

Zielony listek
    Opis
    Mondeo
    Od
    31 Jan 2005
    Mieszka w
    Żyrardów
    To samo było u mojego kolegi w Corsie jak mu założyłem po przejeszaniu jakis 1500 km przyjechał na rególacje i jest wszystko ok.
    Powiem komputer sie przystosowac do do komputera w samochodzie.
    wiesz nie chce mi sie pisać jakbyś chiał to zaddzwoń 507-053-295 lub wyslij e-mail piozzy@wp.pl
    MK III 2.0 TDCI kombi

Niedzielny kierowca Awatar Adek
    Opis
    Laguna Coupe GT 2.0T 233KM
    Od
    06 Jun 2005
    Mieszka w
    Lubań /dolnośląskie
    Mimo wszystko wymień kable będziesz spokojniej jeździł
    Był Mondek teraz jest Renia ale mówicie , że liczą się ludzie nie samochody . Pozdrawiam <br>

Pieszy
    Imię
    Piotr
    Opis
    omega mv6
    Od
    07 Aug 2005
    Mieszka w
    Krotoszyn/Wielkopolska
    mogę zapytać ile wyniosła cię ta instalacja...........?

Cytat Zamieszczone przez piotr027
    witaj cala instalacja wynisla mnie 1550 zlotych + 100zeta za nowe swiece i wymiana gaz mam firmy brc i komuter autronika tak dla przypomnienia

Cytat Zamieszczone przez piotr027

Zielony listek
    Opis
    MK II
    Od
    19 Mar 2005
    Mieszka w
    Łowicz

Re: zalozylem gaz brc z kompem autronika

Cytat Zamieszczone przez jarek22
    witajcie dzisiaj zalozylem gazik do mojego fardzika i jest to instalka firmy RBC z komputerem autronik przy okazji wymienielem swiece za kture dalem 100ZL motorcrafta oczywiscie,pojawily sie delikatene problemy tz. przy automatycznym przelaczaniu benzyna-gaz i gaz benzyna gasnie mi czasami ale mysle ze da sie to naprawic u gazownika.przewodow nie zmienialem bo powiedzial szefo ze sa w dobrym stanie narazie odpukac wszystko ga no oprocz tych dwoch mankametow, aby tak dalej ciekawe ile jeszcze spali jak oblicze do sie odezwe a miedzy czasie wiecie moze co moze byc z tym gasnieciem,dodam ze obroty sa ok tak prz 900 1000 na min. tylko przy przelaczaniu gasnie
    Napisz, złaski swojej czym jeżdisz i skąd jesteś i dlaczego tak tanio
    Mk II Kombi 12/97: 1,8 B + BRC Sequent 24

mam mondeo kobi 2.0 ghia czemu tak tanio to nie wiem a gaz zalozylem w siedlcach dokladnie w Ujrzanowie mam problem z profilem wszystko wypelnione jak nalezy a nie wyswietla tego wszystkiego czyli danych o samochodzie nie wiem co jest i z gory przepraszam
    2.0 16v 95r 4x4 +gaz brc+autronik kombi abs 2xairbag 4xel. szybki+lusterka,el. siedzenia,

no i wreszcie sie pokazaly parametry jak zaczelem narzekac smieszne