+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Mieszany widok

  1. #1
    majkelus
    Gość

    Holenderska instalacja Vialle

    Pozdrawiam,
    od kilku miesięcy jestem posiadaczem sprowadzonego z Holandii MK II kombi 2.0 '97 z montowaną od początku instalacją lpg Vialle. chyba 2 gen. Fachowcy od gazu nie podejmuja sie regulacji- mieszkam we Wroclawiu- ale twierdzą ze jest niezawodna....ale nie jest - mam problemy gdy jest chłodno i wilgotno-autko wariuje przełacza zasilanie tam i spowrotem, czasami gaśnie
    probowałem sam- nowe świece, nowe przewody WN, nowy termostat... z desperacji rozważam wymiane silniczka krokowego.. Jak piekna pogoda furak śmiga na gazie az miło- był nad morzem i w Pradze...ale lato sie kończy...

    wielka prośba o
    namiary na fachowców lpg robiących też Vialle (ale nie tylko 5 generacje LPi)
    ewentualnie podpowiedź co sprawia taką wrażliwość na wilgoć- idze jesień i zima , już sie boję....

  2. #2
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Z tego co sie orientuję to Vialle montuje ASO Toyoty więc tam możesz zapytać.
    Jeśli chodzi o wrażliwość na zimno to obstawiałbym kable zapłonowe (może jak trochę postoi auto to zbiera sie na nich wilgoć a moga być już na wykończeniu).
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  3. #3
    ja też mam vialle i śmigam 5 lat be problemu teraz cos zaczęło się dziać gaśnie przy wysprzęglaniu. Mam namiar że na laurowej 10 w wawie tobią vialle i nie tylko LPI ale i AMS' stare takie jak ja mam.
    Mk2 kombi GHIA 2.0 lpg vialle, zielony wypasiony, CB cobra 19 DX IV, tuba basowa, głośniki clarion

Podobne wątki

  1. [MkI] HOLENDERSKA instalacja
    By MSlublin in forum LPG
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 16:05
  2. [MkII] Mk2 Instalacja Vialle
    By kewals in forum LPG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2007, 23:05
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 10:55
  4. [MkI] Instalacja vialle
    By Edwardo50 in forum LPG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2006, 20:05
  5. Holenderska instalka
    By Andrewg in forum LPG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-2005, 23:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów