+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: No i mam GAZ

  1. #1

    No i mam GAZ

    Wczoraj odebrałem Mondka od gazowników. Instalacja sekwencyjna, butla w koło. Montowałem w Kuta Motors na Łodygowej w Warszawie. Rano koło 8.00 oddałem autko, bardzo miły Pan odebrał kluczyki i dokumenty i poszliśmy ustalać miejsce montażu przełącznika i wlewu.
    Zadzwoniłem koło 15.00 i powiedzieli, że jeszcze trochę się zejdzie. O 17.00 odebrałem telefon, że już autko gotowe. Instalacja wygląda bardzo elegancko, choć panowie montażyści do jakieś "brudasy" wszędzie jakies opiłki plastiku. Ale cóż może nie chciało im sie odkurzcza ruszać

    Odebrałem autko miły pan powiedział mi co i jak i odpowiedział na wszystki zadawane przezemnie pytania-a co to jest, a do czego to, a co to daje, czemu wymontowano tłumik szmerów i czy to nie zaszkodzi itd..

    Co do usterek - przepalony bezpiecznik odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza, el. lusterek i zegarka, oraz nie założony jakiś wężyk od podciśnienia, więc nie ważene jacy fachowcy zawsze warto po nich obejrzeć dokładnie furę.

    Teraz 1000 km na dotarcie i ostateczna regulacja - potrafi czasami delikatnie szarpnąć na wolnych obrotach.

    Generalnie polecam i wystawiam ocenę 4+ w sakli do 5, minus za przepalony bezpiecznik i nie zamontowany wężyk.
    Diablo
    MKI Sedan morski zielony
    1,8 16v 115PS 94r Wawa
    PB + SGI

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    służbowe :)
    Od
    15 Mar 2005
    Mieszka w
    Żyrardów/Łódź
    no to teraz tylko jeździć i się cieszyć i oby nic się nie działo
    w poszukiwaniu ...

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar Lowlander
    Opis
    mk3 tdci
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Nottm
    Ile dałeś za tę sekwencję? (o ile nie tajemnica)

  5. #4
    To żadna tajemnica zapłaciłem 3200 zł za instalację do 1,8 16v 115 PS

    Chyba do nich jeszcze podjadę, bo coś auto nie chcę palić za pierwszym razem i na gazie i na benzynie no chyba, że wcisnę pedał gazu to wtedy zaskakuje, ale wcześniej ak nie było - może jakieś sugestje ???
    Diablo
    MKI Sedan morski zielony
    1,8 16v 115PS 94r Wawa
    PB + SGI

  6. #5
    Niedzielny kierowca
    Opis
    kerid
    Od
    03 Apr 2005
    Mieszka w
    FSD-Drezdenko
    Cytat Zamieszczone przez Diablo
    Chyba do nich jeszcze podjadę, bo coś auto nie chcę palić za pierwszym razem i na gazie i na benzynie no chyba, że wcisnę pedał gazu to wtedy zaskakuje, ale wcześniej ak nie było - może jakieś sugestje ???
    Ja jak odebrałem swoje auto to do domu wróciłem bez problemu, nastepnego dnia nie chciał palić, gasł na wolnych obrotach zrobiłem reset kompa i działa jak sie należy, do tej pory zrobiłem 4 tys km i nie trzeba było robić żadnej regulacji po tys km
    MKI 1,8b combi,automat. BRC Sequent 24.

  7. #6
    Zielony listek
    Opis
    MK II
    Od
    19 Mar 2005
    Mieszka w
    Łowicz
    Pochwal się co to za instalacja :metal
    Mk II Kombi 12/97: 1,8 B + BRC Sequent 24

  8. #7
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Właśnie, właśnie jaka instalkę zapodali Twojemu mondkowi? Ja obstawiam OMVL - kurczę, odważny jestem, tak w ciemno
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  9. #8
    Nie jestem pewien ale pisało coś DT Gas System ale upewnie się jak sprawdzę dokumenty, generalnie chodzi bardzo ładnie, no czasami delikatnie szarpnie ale to kwestia regulacji i praktycznie nie ma różnicy w mocy
    Diablo
    MKI Sedan morski zielony
    1,8 16v 115PS 94r Wawa
    PB + SGI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów