+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    dmu
    Gość

    Beznadziejne warsztaty w Bydgoszczy

    Mam od niedawna Mondeo i od pewnego czasu szukałem stacji gdzie zamontują instalację LPG. Ponieważ mieszkam w Bydgoszczy to podzwoniłem i pojeździłem. Byłem zaskoczony podejściem do klienta.
    Po pierwsze większość umywała ręce od jakichkolwiek regulacji przerw na nowej świecy. To ja musiałem dopytywać się czy mam dostarczyć nowe świece i przewody. Większość warsztatów była chętna na montaż ale nie dawała żadnej gwarancji, że intalacja będzie poprawnie chodzić bo przeszkodą jest plastikowy kolektor. Odpowiedzi na jakiekolwiek pytania były zbywane i miałem wrażenie że jeśli cokolwiek będzie nie tak to jest to wyłącznie moja wina. Skończyło się na montażu instalacji za 1900zł w Toruniu ( ul.Luba 3 ) gdzie poinformowano mnie co i jak, zrócono koszty przyjazdu z Bydgoszczy i nie zmuszano do wymiany świec, przewodów i sondy, tylko poinformowano o ich stanie i o konsekwencjach. Być może część pracowników stacji w Bydgoszczy się obrazi, ale klient nie chce być traktowany jak wróg i po to zagląda na forum aby nikt nie robił z niego osła na stacji montażu gazu a ja miałem wrażenie że jestem tylko po to aby zostawić kasę a dalej to moja sprawa.

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    I tu się zgadzam, rzetelność i fachowa obsługa to jest to na co powinniśmy zwracać uwagę.
    A partacze powoli sami się wykruszą
    wypisuję się z tego kraju...

  4. #3
    Na szczęscie rynek sam zweryfikuje takich "fachowców"Przewody WN i swiece lepiej wymień,chyba że ich stan jest rzeczywiście idealny

Podobne wątki

  1. [Warmińsko-mazurskie] Odradzane warsztaty
    By pupek86 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 21:26
  2. [Zagranica] Polecane warsztaty
    By trocom in forum Serwis
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2012, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów