+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Andrzej
    Model
    Focus MK III
    Silnik
    1.0 Ecoboost 125 KM:)
    Od
    02 Feb 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez waldemarz
    Cytat Zamieszczone przez Michal72
    No extra, czekamy jak to zrobić i przezde wszystkim skąd takie tarcze z TYM logo wykołować :metal :metal
    Jesli ktos bedzie zainteresowany takimi tarczami z podswietleniem do wyboru, albo fiolet, zielen, pomarancz to prosze dawac info bo wtedy moge negocjowac cene z producentem, bo tak to koszt 73 zl z dostawa. Czyli tarcze 65 + koszty wysylki 8zl. A jesli bedzie wiecej chetnych to moge negocjowac cene i logo na tarczy gratis.

    Acha zrobilem fotke tez teraz w nocy i tak wyglada podswietlenie, moze nie jest fotka super ale w rzeczywistosci wyglada lepiej. :metal
    A do TD się znajdą?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    v1tek77
    Gość
    Piekne Waldku
    Nie mam ani rameczek na zegary, ale teraz chyba odwiedze Warszawe i zrobie kompleksowa wymiane :metal

  4. #23
    Niedzielny kierowca Awatar gozma
    Imię
    Mariusz
    Opis
    mondeo MkI
    Od
    14 Jan 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz
    Suuuuper :metal

    Cytat Zamieszczone przez v1tek77
    Piekne Waldku
    Nie mam ani rameczek na zegary, ale teraz chyba odwiedze Warszawe i zrobie kompleksowa wymiane :metal
    To chyba pojedziemy tam we dwóch

    P.S.
    Tarcze w MkI i MkII są różne (ale w niektórych MkI z 95-96 były już montowane tarcze takie jak w MkII - ja mam juz od MkII)
    MKIIi 2.0 Pb 2005 + LPG + CB
    gozma - Mariusz

  5. #24
    Pochłaniacz prostych Awatar marcin_s18
    Model
    Zafira
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    22 Jun 2005
    Mieszka w
    zDolnyŚląsk
    Suuuper :metal full wypas

  6. #25
    Niedzielny kierowca
    Opis
    MKIV 2.0 TDCI+DPF
    Od
    20 Apr 2005
    Mieszka w
    Lublin
    no pięknie to wyglada, gratulacje za efekt
    Srebrne 140 kucyków

  7. #26
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez v1tek77
    Piekne Waldku
    Nie mam ani rameczek na zegary, ale teraz chyba odwiedze Warszawe i zrobie kompleksowa wymiane :metal
    zapraszamy na spocik

  8. #27
    Zielony listek
    Od
    22 Jul 2005
    Mieszka w
    Białystok-Bi
    No Waldku gratulacje i słowa podziwu za fachową robotę :metal
    MkI 2,0 16v XII`94
    Oramkowany+Cb-radyjko
    Pozdrawiam Rafał

  9. #28
    też się piszę ale razem z wymianą
    chciaż teorię znam to i tak boję się nawet dotykać wskazówek
    Pozdrawiam
    mkII 1.8 LPG 230kkm na nominalnym sprzęgle!!!
    UPDATE: 232kkm i już nowe sprzęgło

  10. #29
    Niedzielny kierowca Awatar ugni
    Od
    16 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez waldemarz
    Cytat Zamieszczone przez Michal72
    No extra, czekamy jak to zrobić i przezde wszystkim skąd takie tarcze z TYM logo wykołować :metal :metal
    Jesli ktos bedzie zainteresowany takimi tarczami z podswietleniem do wyboru, albo fiolet, zielen, pomarancz to prosze dawac info bo wtedy moge negocjowac cene z producentem, bo tak to koszt 73 zl z dostawa. Czyli tarcze 65 + koszty wysylki 8zl. A jesli bedzie wiecej chetnych to moge negocjowac cene i logo na tarczy gratis.

    Acha zrobilem fotke tez teraz w nocy i tak wyglada podswietlenie, moze nie jest fotka super ale w rzeczywistosci wyglada lepiej. :metal
    No Waldziu bomba dałes popis umiejetności :metal .Już wiem dlaczego sie mnie pytałes o te tarcze ipodświetlenie na PW.Rozumiem ze same tarcze tylko załozyłeś a z podświetleniem nie kombinowałeś??
    Pozdro Karol

  11. #30
    Niedzielny kierowca Awatar Tauros
    Imię
    Konrad
    Opis
    Mitsubishi Lancer
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Wypas :metal
    Mitsubishi Lancer
    Ford Ka 1.3
    Byla: Mitsubishi Carisma 1.6 16V
    Byl: Ford Mondeo 1.6 16V

  12. #31
    Niedzielny kierowca Awatar gozma
    Imię
    Mariusz
    Opis
    mondeo MkI
    Od
    14 Jan 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz
    Waldek, jakby co, to ja się piszę na 1 kpl. takich tarcz jak twoje czyli do MkII . Podświetlanie na zielono (chyba, że można samo logo MKP na niebiesko – to ja takie poproszę ).
    MKIIi 2.0 Pb 2005 + LPG + CB
    gozma - Mariusz

  13. #32
    Zielony listek
    Imię
    Jacek
    Opis
    Mondeo MKIII 2002 2.0 benzyna
    Od
    19 Feb 2005
    Mieszka w
    Kraków
    A wskazówki czym pokolorowałeś?
    Ford Mondeo MK3 2.0 2001 bordowy

  14. #33
    Zielony listek
    Imię
    Rafał
    Opis
    mki
    Od
    21 Jul 2005
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Ja poproszę do MKI na zielono(z logo).
    Właśnie,jak to zrobiłeś,że wskazówki masz na czerwono?
    MKI 94" 2.0 16V KOMBI NOWY ZIELONY KOLOREK,ALU 16"
    BRC Rail Sequent 24

  15. #34
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez rufix1
    Ja poproszę do MKI na zielono(z logo).
    Właśnie,jak to zrobiłeś,że wskazówki masz na czerwono?
    Poprostu wskazowki mam przezroczyste z czerownym paskiem pod spodem i wtedy sie swica na czerwono, ale wskazowki takie juz mialem.

    Gozmo jesli chodzi o logo to nie ma mozliwosci zrobienia o kolorze niebieskim, a tarcze o kolorze zielonym, poniewaz wlasnie tak na prawde tarcze sa zrobione z plastiku o danym kolorze jakim maja swieciec, wiec jesli maja byc zielone to wszystko jest zielone, jesli o niebieskim to i swieca na niebiesko. Nie ma mozliwosxi zrobic dwukolorowych tarcz.

  16. #35
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Mondeo
    Od
    20 May 2005
    Mieszka w
    Tarnów
    Cytat Zamieszczone przez waldemarz
    Cytat Zamieszczone przez rufix1
    Ja poproszę do MKI na zielono(z logo).
    Właśnie,jak to zrobiłeś,że wskazówki masz na czerwono?
    Poprostu wskazowki mam przezroczyste z czerownym paskiem pod spodem i wtedy sie swica na czerwono, ale wskazowki takie juz mialem.

    Gozmo jesli chodzi o logo to nie ma mozliwosci zrobienia o kolorze niebieskim, a tarcze o kolorze zielonym, poniewaz wlasnie tak na prawde tarcze sa zrobione z plastiku o danym kolorze jakim maja swieciec, wiec jesli maja byc zielone to wszystko jest zielone, jesli o niebieskim to i swieca na niebiesko. Nie ma mozliwosxi zrobic dwukolorowych tarcz.
    To ja się piszę na niebieskie do MKI. Tylko podobno w MKI z '96 są zegary takie jak w MKII, a ja mam MKI z '96. Waldek, ty jesteś specjalista to na pewno wiesz jakie mam mieć bo ja
    1. MKIII HTB 2.0 TDCI '04 czarny z wypasionymi ramkami

  17. #36
    waldemarz
    Gość
    Mam prosbe do wszystkich chetnych na tarcze, aby podawali mi dopisanie sie do listy na PW info o tarczach, a takze info jakie MK oraz jaki obrotomierz i z ktorej strony kasownik dziennego przebiegu.


    Roznica jest taka ze albo kasownik do dziennego kasowania km jest po lewej stronie lub po prawej stronie, oraz obrotomierz 6000 lub 8000 obrotow. Ta informacja jest bardzo wazna dla mnie przy skladaniu zamowienia.

  18. #37
    Niedzielny kierowca Awatar gozma
    Imię
    Mariusz
    Opis
    mondeo MkI
    Od
    14 Jan 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz
    Cytat Zamieszczone przez waldemarz
    Gozmo jesli chodzi o logo to nie ma mozliwosci zrobienia o kolorze niebieskim, a tarcze o kolorze zielonym, poniewaz wlasnie tak na prawde tarcze sa zrobione z plastiku o danym kolorze jakim maja swieciec, wiec jesli maja byc zielone to wszystko jest zielone, jesli o niebieskim to i swieca na niebiesko. Nie ma mozliwosxi zrobic dwukolorowych tarcz.
    Nie to, żebym się czepiał, ale skoro nie można zrobić tarcz dwukolorowych, to w jaki sposób uzyskałeś czerwony kolor na obrotomierzu, wskaźniku temp. itp.?

    Cytat Zamieszczone przez waldemarz
    Roznica jest taka ze albo kasownik do dziennego kasowania km jest po lewej stronie lub po prawej stronie, oraz obrotomierz 6000 lub 8000 obrotow. Ta informacja jest bardzo wazna dla mnie przy skladaniu zamowienia.
    Obroty 6000 to dla diesla, a 8000 dla benzyny. Różnica między MkI i MkII to nie tylko kasowanie z prawej lub lewej strony. Inna jest również odległość wycięć na liczniki kilometrów od środka tarczy.
    MKIIi 2.0 Pb 2005 + LPG + CB
    gozma - Mariusz

  19. #38
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez gozma
    Nie to, żebym się czepiał, ale skoro nie można zrobić tarcz dwukolorowych, to w jaki sposób uzyskałeś czerwony kolor na obrotomierzu, wskaźniku temp. itp.?

    Obroty 6000 to dla diesla, a 8000 dla benzyny. Różnica między MkI i MkII to nie tylko kasowanie z prawej lub lewej strony. Inna jest również odległość wycięć na liczniki kilometrów od środka tarczy.
    Jesli chodzi o kolor loga to dowiem sie jeszcze raz czy jest mozliwosc bo fakt masz racje ze dlaczego nie mozna jak czerwien na wskazniku jest. A co do drugiej sprawy to tez musze sie dowiedziec bo nigdy nie mowili ze taka jest roznica z wycieciami na liczniku km bo w moim poscie sa fotki tarcz licznikow i tam nie ma roznicy. Wiec wszystkiego sie dowiem.

  20. #39
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    W moim klekociku obrotomierz wyskalowany jest do 5000, a zerowanie licznika dziennego przebiegi jest po prawej stronie. Jeśli chodzi o kolorek loga, to jeśli będzie można dwukolorowe tarcze oczywiście logo niebieskie , a jeśli nie to chyba raczej wszystko w zielonym - będzie wtedy bardziej pasowało do reszty podświetlenia (przełączniki, przyciski szyb i reszta).

    :metal

  21. #40
    extra w nagrodę

Podobne wątki

  1. [MkIII] Wymiana lampek w zegarach.
    By BigJo in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 08:24
  2. [MkIII] wymiana żarówek w zegarach
    By ALAN in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 22:51
  3. [MkI] wymiana żarówek w zegarach
    By pele in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-11-2007, 23:12
  4. [MkI] kontrolki przy zegarach
    By szaszynski in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-10-2007, 13:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów