+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja

    Pilne....Zrobili mnie w balona, co robic?

    Instalację gazową mam od ok 2tyg. i dzisiaj sie połapałem że mam założone jakieś g... Przy wyborze instalacji wybrałem KME Bingo z PEŁNYM KOMPUTEREM(a nie okrojoną lambda) czyli chyba powinno być BINGO-S. A u mnie jest BINGO-M.Przed instalką wyraźnie powiedziałem że jest to silnik z wielowtryskiem. A w opisie BINGO-M pisze "... z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków." Nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć chyba za bardzo cieszyłem sie z taniego paliwa.
    Teraz pytanie co robić? Przeciez nie mogę na czyms takim jezdzic? Czy mozna reklamować instalke jako nie zgodną z silnikiem. Jutro mam zamiar do nich jechać i żądać wymiany komputera na BINGO-S(albo cos podobnego). Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Bede wdzieczny za kazda pomoc.


    ps. Instalka zakladana w serwisie Boscha,cena 1850zl
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Wyłączony
    Opis
    MKIII
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Przypuszczam, że za taką cenę to nie można zbyt wiele wymagać
    Obym się mylił...

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja
    Czy ja wiem? Jak za II gen. to chyba normalna cena? A taki gaz to powinni w polonezach zakladac.
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  5. #4
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    legnica

    Re: Pilne....Zrobili mnie w balona, co robic?

    Cytat Zamieszczone przez alienides
    Instalację gazową mam od ok 2tyg. i dzisiaj sie połapałem że mam założone jakieś g... Przy wyborze instalacji wybrałem KME Bingo z PEŁNYM KOMPUTEREM(a nie okrojoną lambda) czyli chyba powinno być BINGO-S. A u mnie jest BINGO-M.Przed instalką wyraźnie powiedziałem że jest to silnik z wielowtryskiem. A w opisie BINGO-M pisze "... z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków." Nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć chyba za bardzo cieszyłem sie z taniego paliwa.
    Teraz pytanie co robić? Przeciez nie mogę na czyms takim jezdzic? Czy mozna reklamować instalke jako nie zgodną z silnikiem. Jutro mam zamiar do nich jechać i żądać wymiany komputera na BINGO-S(albo cos podobnego). Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Bede wdzieczny za kazda pomoc.

    ja mam BRC (2200ZŁ) ale za lepszego kompa dopłacałem 300zł

    ps. Instalka zakladana w serwisie Boscha,cena 1850zl
    MK2 2,0 99 lpg agis

  6. #5
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja
    Nie ma sprawy, tez bym doplacil. Proble w tym ze to mial byc lepszy komp do silnikow na wielowtrysku. Zaraz jade powalczyc o swoje ,zobaczymy co powiedza.
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  7. #6
    Niedzielny kierowca
    Od
    22 May 2005
    Mieszka w
    WuWuA
    no to trzymamy kciuki.... a takich fachowców to
    cultstyle.pl

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja
    Jutro ide do rzecznika praw konsumenta i zobacze co on powie na taki przekret. Dzisiaj wyslalem do nich ojca jako potencjalnego klienta Oczywiscie wciskali mu to samo co ja mam. Twierdzac ze jest to : "najnowszy i najlepszy komputer specjalnie przystosowany do silnikow na wielopunkcie" Przeciez to totalne brednie Jak pogadam z rzecznikiem to pojde do nich i wezme ich z zaskocznia
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  9. #8
    Zielony listek Awatar artem
    Imię
    Artur
    Opis
    mkI
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    GORZÓW WLKP
    ja za swoja placilem 2300 i mam Bingo-S4 , 5 kkm na instalce i ani najmniejszego problemiku i oby tak dalej -a ty walcz o swoje-powodzenia
    MkI 1.6+ LPG 94r GLX -Artur

  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja
    Dzisiaj bylem u rzecznika.Zapoznal sie ze sprawa i napisalismy list wzywający do naprawy instalacji poniewaz jest nie zgodna z silnikiem.Teraz maja 2tyg. na odpowiedz. Jak sie nie zgodza to zostaje rzeczoznawca i sprawa do sądu. Pewnie odmówią bo jak nawciskali ludziom takie badziewie to teraz sie boja innych reklamacji. I to jest serwis Boscha... szkoda gadać powinno sie rozwalic taki warsztat
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  11. #10
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Cytat Zamieszczone przez alienides
    Dzisiaj bylem u rzecznika.Zapoznal sie ze sprawa i napisalismy list wzywający do naprawy instalacji poniewaz jest nie zgodna z silnikiem.Teraz maja 2tyg. na odpowiedz. Jak sie nie zgodza to zostaje rzeczoznawca i sprawa do sądu. Pewnie odmówią bo jak nawciskali ludziom takie badziewie to teraz sie boja innych reklamacji. I to jest serwis Boscha... szkoda gadać powinno sie rozwalic taki warsztat
    Podaj namiary na nich - będzie omijać w imię zasad sk...ów.
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  12. #11
    Niedzielny kierowca Awatar alienides
    Imię
    Paweł
    Opis
    V70 D4 + Clio
    Od
    29 Sep 2005
    Mieszka w
    Szwecja
    Namiary: Fast Fix Bosch Service, Ul Wiejska 20a, 23-400 Biłgoraj. Zakladają gaz, ponadto mechanika pojazdowa i stacja kontroli pojazdów. Ciekawe ilu zlapali takich frajerow jak ja?
    A po co ich omijać? Lepiej tam wysłać arabów z samochodem płapką
    MkI 1,8 16v+LPG sedan 1994 zielony
    Rodzinna kolekcja

  13. #12
    ja mam od roku bingo -m , auto pracuje normalnie :metal
    --------------------------------
    MkI 96 2.5 Executive V6
    kombi climatronic lpg ;(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów