+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Soft do lovato :/

    witam mam pytanko jestem z opola i mam zalozony sekwencyjny wtrysk Lovato chyba sterownik to LovEco czy cos takiego ... no i mam wielki problem odwiedzilem 5 gazownikow i nik nie ma programu zeby mi to wyregolowac masakra wogole :/ a koles ktory mi to zakladal pojechal sobie gdzies i jego pracownicy do mnie ze nie maja softu bo szef skasowal .... a nawet jak by mieli to nie umieja ustawic bo sekwencja zajmowal sie tylko szef :/ no wogole plakac sie chce . i tak sobie pomyslalem zalatwie laptopa soft i kabele pojade do gazonika podepne i powiem panie ku...a ustaw mi to .... i pare innych przymitnikow !!!! bo slyszalem ze jak sie niezbyt na tym znasz to lepiej sie nie brac ale w sumie jako student informatyki luknal bym sobie na taki soft jak to wyglada ??? wiec moja prosba ma ktos cos takiego a moze takie cos wogole nie istnieje :/ pozdrawiam
    1.8 16V '93 kombi seq LPG

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    służbowe :)
    Od
    15 Mar 2005
    Mieszka w
    Żyrardów/Łódź
    poszukaj w sieci ja znalazłem program serwisowy ale do LandiRenzo, taki sam jak mają w serwisie, więc może i do Lovato będzie

    szukałem DC++
    w poszukiwaniu ...

  4. #3
    mam coś takiego "lovato_pg_interface"
    daj namiar to wyśle, mały plik 161K
    Mondeo Kombi 1998 1.8 16V LPG

  5. #4
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    służbowe :)
    Od
    15 Mar 2005
    Mieszka w
    Żyrardów/Łódź
    tylko ostrożnie podczas zabawy komputerkiem od sekwencji bo sobie narobisz bigosu
    w poszukiwaniu ...

  6. #5
    Kursant
    Od
    26 May 2005
    Mieszka w
    MIRSK /DOLNOSLASKIE
    [quote]mam coś takiego "lovato_pg_interface"
    daj namiar to wyśle, mały plik 161K


    jeżeli mozna to przeslij mi też ten sofcik
    MKI 1.6 93r. LPG LOVATO zmieniony na 1.8

  7. #6
    mail w profilu niestety nigdzie nie znalazlem :/ a moze ktos wie gdzie na opolszzyznie mozna takie cos wyregolowac ??
    1.8 16V '93 kombi seq LPG

  8. #7
    No to sie wdupilem z tym lovato ... dzwonilem dzis do hurtowni tej firmy we wroclawiu mam sterownik lovatofast ... i dowiedzialem sie ze w Opolu nikt nie zaklada takiej instalki i teraz jestem w kropce n akazda regulacje jechac do wroclawia nie widzi mi sie to zabardzo :/
    1.8 16V '93 kombi seq LPG

  9. #8
    Mojej historii czesc dalsza mam juz soft do lovato FAST gdyz taki mam komputerek ... soft sprowadzany od przedstawicielalovato w polsce no i dalej pojechalem z softem do gazownia i okazalo sie ze mam interfejs od landi renzo :/ podpial sie i nic nie wykrywa i juz zgupialem wydaj mi sie ze moga to byc takie same interfejsy tylko kabelki sa pozamieniane ..dobrze kabinuje ?? a moze ktos ma dostep do interfejsu od lovato fast ?? przynajmniej schemat albo jak to wyglada
    1.8 16V '93 kombi seq LPG

Podobne wątki

  1. [MkIII] Szybka piłka - Stag czy Lovato
    By Jakub in forum LPG
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 14:52
  2. [MkII] lovato czy tomasetto ?
    By grzesiek327 in forum LPG
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-05-2011, 22:00
  3. [MkI] problem z lpg lovato
    By sylwian6 in forum LPG
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 00:23
  4. [MkI] Czy parownik LOVATO do 2.0 nie jest za mały?
    By tommy77 in forum LPG
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 16:06
  5. [MkI] Kłopocik z Lovato.
    By komandir in forum LPG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2006, 23:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów