+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    02 Oct 2005
    Mieszka w
    Olsztyn

    Czy radio ford 5000 pasuje do wszystkich fordów

    A chodzi mi szczególnie o to czy pasuje do explorera 1997r.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna
    zależy jaki otwor na radio ma Explorer...


    jesli 2 din - nie widze problemu...


    jednak te stare Explorery (okolo 1997 roku) były przystosowane wyłacznie do montażu odtwarzaczy na 1din

  4. #3
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    02 Oct 2005
    Mieszka w
    Olsztyn

    Radio Ford 5000

    Szczerze mówiąc to nie wiem bo sprzedaje takie radio i koleś się pytał. A jeśli ma 1Din to nie może. Przecież można chyba tylko zmienić parę plastików i mocowanie. Jeśli się mylę to mnie popraw, bo nię chcę naciągnąć tego kolesia na radio co mu nie bedzię pasowało.

  5. #4
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna

    Re: Radio Ford 5000

    Cytat Zamieszczone przez kubiniak
    Szczerze mówiąc to nie wiem bo sprzedaje takie radio i koleś się pytał. A jeśli ma 1Din to nie może. Przecież można chyba tylko zmienić parę plastików i mocowanie. Jeśli się mylę to mnie popraw, bo nię chcę naciągnąć tego kolesia na radio co mu nie bedzię pasowało.

    zapytaj po prostu o rocznik tego explorera. Wtedy pomyslimy
    Wiesz - nie zawsze jest to kwestia kilku plastików. Otwor 1din jest prawdopodobnie ograniczony blaszaną scianką i zeby włozyć w niego 2din-owe radio trzeba ciąc co nieco - a to moze juz być problematyczne. Do 2din-owego otworu spokojnie założyc można radio 1din, po uprzednim załozeniu częsciowej zaslepki.

    Ale wydaje mi sie, ze jesli koleś cokolwiek qma w temacie fordowskich odtwarzaczy serii 4000,5000,6000 etc, to powinien wiedziec, ze to duze radio 2din.

  6. #5
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna
    Cholera....szperałem troche i widze, ze np w Explorerze z 1997r były montowane dwa rodzaje odtwarzaczy...


    Jesli poczekasz do jutra - skontaktuje sie z włascicielem takiego samochodu i odpowiem na pytanie

  7. #6
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    02 Oct 2005
    Mieszka w
    Olsztyn

    Radio Ford 5000

    Wiesz wydaję mi się że on wie że to radio 2 DIN bo widział na zdjęciach. Już pisałem że to rok 97. A może coś po VINie wskórasz.

  8. #7
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna
    Sprawa z tym SUVem wyglada tak:

    wszystkie samochody tego modelu wypuszczane na rynek USA, mają seryjne przystosowanie do radia w rozmiarze 2din.
    Troszke inaczej wygląda sprawa jesli chodzi o wersję europejską. Starsze roczniki (do 1997r) były przystosowane do montazu radia w rozmiarze 1din (należy wziąc pod uwage fakt, ze duza czesc to "hybrydy" - przerabiane przez włascicieli), ale przeróbka na wieksze nie powinna stanowić zadnego problemu. Po 1997 roku we wszystkich Explorerach montowano juz radia 2din.

  9. #8
    a te radia (4000, 5000, 6000...) to napewno 2DIN? Zawsze mi sie wydawalo ze one za male na 2DIN, cos ok 1.5 mi sie widza.

  10. #9
    Pochłaniacz prostych Awatar DIGITAL
    Imię
    Marcin
    Model
    OCTAVIA/OOOO A6 C7
    Silnik
    1.6 tdi 2.0 Tdi
    Od
    02 Feb 2005
    Mieszka w
    Tarnobrzeg RT
    Cytat Zamieszczone przez Golson
    a te radia (4000, 5000, 6000...) to napewno 2DIN? Zawsze mi sie wydawalo ze one za male na 2DIN, cos ok 1.5 mi sie widza.
    noooo jak nie 2 din jak 2 din kupisz byle ktore radio np Clarona 2 din i podejdzie bez problemu wiem bo przekladalem u siebie od kumpla z focusa :metal

Podobne wątki

  1. [MkII] Radio FORD 5000 RDS EON
    By BigTasty in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-07-2008, 17:01
  2. [MkII] radio ford 5000
    By norbi333 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-12-2006, 19:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów