+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Jak montuje sie wklady do lusterek w mondeo I z 1993/94

    Mam problem, poniewaz skradziono mi wklady do lusterek z Mondeo I, tak ze widac mechanizm który powoduje ustawianie gora dol. Kupilem sam wklad (podgrzewany,oprawiony od tylu plastikiem), podobno orginalny i nie widze zabardzo możliwosci zamontowania. Czy i gdzie moge kupic dodatkowa czesc ktorej mi brakuje.

    Dzieki za rade

    Maciek

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    waldemarz
    Gość

    Re: Jak montuje sie wklady do lusterek w mondeo I z 1993/94

    Cytat Zamieszczone przez Maciek0707
    Mam problem, poniewaz skradziono mi wklady do lusterek z Mondeo I, tak ze widac mechanizm który powoduje ustawianie gora dol. Kupilem sam wklad, podobno orginalny i nie widze zabardzo możliwosci zamontowania. Czy i gdzie moge kupic dodatkowa czesc ktorej mi brakuje.

    Dzieki za rade

    Maciek
    Macku lusterko jest przyklejane do plytki, a plytka mocowana do urzadzenia, zobacz na fotke czesc nr 5 tam masz ta plytke.
    Z twojego zdjecia widac ze to okragle kolko co masz to chyba one maja 2 zaczepy takie szpilkowe. Mysle ze ten platyk poprostu nachodzi po przekatnej na te szpilki i wtedy jest zamocowany. Bo widac na fotce ze plastik ma na tym kolku takie mocowanie, ktore trzyma sie tych szpilek.



    Macku uzupelnij profil skad jestes to moze cos polecimy a tak to nie wiemy.

  4. #3
    Ok to teraz poprostu szukam tej plytki nr 5, wczesnie Waldek pisales ze gdzies na szrocie w Warszawie przy wirazowej ?

  5. #4
    waldemarz
    Gość
    Nie, na Okeciu na przeciwko MediaMarkt boczna od Al. Krakowskiej, na ulicy Hipotezy. Jadac z Warsawy jedziesz w kierunku Raszyna i robisz oberka na skrzyzowaniu z ulica Na Skraju (ta na Paluch)i wracasz spowrotem na Okecie i po 600 metrach uliczka w bok. To jest prawie visa-vis Media-Markt.

Podobne wątki

  1. brak ogrzewania w mondeo 1993 2.0 16v sedan
    By krzysieksel in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2005, 19:08
  2. mondeo 1993 16V na gaz
    By wiesiek in forum LPG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-05-2005, 20:48
  3. Ford Mondeo 1993 1.6 16V - za duże spalanie
    By kordian in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-04-2005, 18:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów