+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38
  1. #1

    st 200 pomożecie ?

    Witam,

    Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem tego forum i bardzo ceniłęm sobie waszą pomoc. Jeździłem mk1, braciak mk2 duratec v6) a kuzyn mk3. Jak widać lubimy mondeusze) Przyszedł czas na st 200 dla mnie. Wypatrzyłem na allegro okaz ale mieszkam w Rzeszowie a autko stoi w Łodzi. Właściciel dużo opowiadał o samochodzie między innymi, że ma oryginalny przebieg, vin podał bez problemu a więc coś tam można o tym autku się dowiedzieć.
    Mówi, że wpadł w dziurę i uszkodził koło- wyprostował naprawił. Przy uderzeniu coś sie stało z czujnikiem abs( świecą się kontroli abs trakcja ręczny) Opowiada, że był na serwisie i pod kompem powiedzieli mu, że uszkodzony czujnik.

    Czy ktoś z Was mógłby to autko oglądnąć fachowym okiem? Szkoda by było jechać taki kawał żeby się rozczarować.

    Czy przy uderzeniu (takim że rozwaliło oponę i pogięło felgę) mogło się stać coś poważniejszego, czy to rzeczywiście tylko czujnik


    Bardzo prosiłbym o pomoc
    pozdrawiam

    Dodano po 46 sek. temu:

    link do aukcji http://moto.allegro.pl/ford-mondeo-s...427619456.html

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Był ten samochód już opisywany.Jak dobrze pamiętam koleś wsadził zwykłe zawieszenie ,a ST-owskie chyba na Allegro sprzedawał.
    Dobrze poszukasz to znajdziesz

    http://www.mondeoklubpolska.pl/modul...r=asc&start=20
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  4. #3
    Tak, pisaliście głównie o zawieszeniu. Teraz tam jest zawiecha od zwyklaka. Może będzie tańsza w serwisowaniu. Gościu mówi, że przebieg nie uwierzę ale nie kręcony , że sprawdzał spaliny i mechanik mówi że silniczek jak z salonu... Cena wydaje się być za bardzo atrakcyjna. Boje się że to bubel, boje się że silnik padlina zalany jakimś magicznym doktorem. Fajnie byłoby gdyby ktoś sprawdził tą furę Stawiam krate

  5. #4
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez b3
    Tak, pisaliście głównie o zawieszeniu. Teraz tam jest zawiecha od zwyklaka. Może będzie tańsza w serwisowaniu.
    To jaki sens kupować ST ze zwykłą zawiechą.To już lepiej zwykłe V6 .Przynajmniej mają lepsze wypasy
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  6. #5
    Wyłączony
    Imię
    Dominik
    Opis
    ST200
    Od
    21 Jan 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Osobiscie bym takiego auta nie kupil jak ma zwykla zaiweche to jezeli chlopa nie bylo stac na zawieche ze az wymienil na zwykla to lepeij nei myslec na czym jeszcze przyoszczedzil chyba ze dostal gdzies w kolo i sanie oberwaly i dlatego wpakowal od zwyklego

  7. #6
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Cytat Zamieszczone przez Dominik_KielceKORONA
    jak ma zwykla zaiweche to jezeli chlopa nie bylo stac na zawieche ze az wymienil na zwykla to lepeij nei myslec na czym jeszcze przyoszczedzil
    Kupił ze sportową - była za niska - zmienił na zwykłą (nową zresztą, napisane jest) - to na czym przyoszczędził? Może i auto na sprężynach -50 jest ładne, ale może nie każdemu pasuje stawać przed każdym "śpiącym policjantem" i kombinować jak go przejechać żeby nie urwać zderzaków, progów i tłumików?
    Dobra, zmiana!

  8. #7
    Wyłączony
    Imię
    Dominik
    Opis
    ST200
    Od
    21 Jan 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Lysy no spoko kazdy rozumuje po swojemu mam nadzieje ze sanki i wahacze sa STkowe

  9. #8
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez lyssy
    ale może nie każdemu pasuje stawać przed każdym "śpiącym policjantem" i kombinować jak go przejechać żeby nie urwać zderzaków, progów i tłumików?
    A wierzysz w to?
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  10. #9
    Usunięty
    Gość
    to jaki jest sens kupowania ST skoro w V-ce ma inne zawieszenie ?? Bez sensu, gość oszczędził kasy. Poszukaj, jest fajny na allegro gdzieś z okolic Tarnowa sedan i kombi z LPG.

  11. #10
    Wyłączony
    Imię
    Dominik
    Opis
    ST200
    Od
    21 Jan 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Lysy no spoko kazdy rozumuje po swojemu mam nadzieje ze sanki i wahacze sa STkowe

  12. #11
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Cytat Zamieszczone przez norbi333
    Cytat Zamieszczone przez lyssy
    ale może nie każdemu pasuje stawać przed każdym "śpiącym policjantem" i kombinować jak go przejechać żeby nie urwać zderzaków, progów i tłumików?
    A wierzysz w to?
    Wierzę, nie wierzę - potrafię sobie wyobrazić, że gleba nie zawsze może być korzystna, a czasem pewnie może być przekleństwem - a wtedy powrót do normalności jest uzasadniony

    Nie dalej jak na początku tej zimy, jak się przez chwilę rozglądałem za ST200, przyłożyłem go do warunków panujących na osiedlowym parkingu - i wyszło mi, że przy każdym wjeździe pod dom robiłbym za pług A gdzie tu jeszcze gleba?

    Dodano po 1 min.:

    Ale jak ma rzeczywiście zasadzone sanki i wahacze od standardowej V-ki to już ciut przesada...
    Dobra, zmiana!

  13. #12
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez lyssy
    Nie dalej jak na początku tej zimy, jak się przez chwilę rozglądałem za ST200, przyłożyłem go do warunków panujących na osiedlowym parkingu - i wyszło mi, że przy każdym wjeździe pod dom robiłbym za pług A gdzie tu jeszcze gleba?
    Trzy zimy przelatałem swoim i jakoś nie było problemu ze śniegiem .Jak się uczyłem go to fakt kilka razy o krawężnik zaczepiłem
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  14. #13
    oblukajcie tego strasznie sie napaliłem, tylko te sprężyny zastanawiają, ciekawe czy amory też zmienił

    2,5 + pakiecik Może znacie tą furę?

    http://otomoto.pl/ford-mondeo-C17257590.html

  15. #14
    Zbanowany
    Model
    daewoo tico
    Silnik
    0.8
    Od
    13 Oct 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez b3
    tylko te sprężyny zastanawiają
    dlaczego? furka zacnie wygląda

  16. #15
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Napaliłeś się - najgorsze, co może Cię spotkać...

    Jeśli będziesz go oglądał, zwróć uwagę na przód auta i oceń jak mocno dostał i czy jest dobrze zrobiony... Poza tym on cały jakiś taki... kameleon A srebrne są bardzo wdzięczne w temacie doboru odcienia lakieru
    Dobra, zmiana!

  17. #16
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez b3
    2,5 + pakiecik Może znacie tą furę?

    http://otomoto.pl/ford-mondeo-C17257590.html
    97" rok i 153 tys. km

    No to masz dla porównania kierę w moim po 142 tkm i porównaj z tą po rzekomych 153 tkm.


  18. #17
    Zbanowany
    Model
    daewoo tico
    Silnik
    0.8
    Od
    13 Oct 2007
    Mieszka w
    Poznań
    boro Twoja kiera przed sprzedażą była obszyta żeby nie było widać tych 300tys

  19. #18
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Nieee... Właściciel mówił, że starał się jeździć bez trzymania kiery, bo trenował do Mam Talent... Ale sprzedał auto zanim sie program pojawił...

  20. #19
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Maciek
    Model
    Smokus MAXimus
    Silnik
    2,5 Turbo
    Opis
    juz nie taki seryjny ...
    Od
    17 Sep 2005
    Mieszka w
    Gdańsk / Kristianstad
    Cytat Zamieszczone przez b3
    .... tylko te sprężyny zastanawiają, ciekawe czy amory też zmienił

    ....
    Przy -35 nie trzeba ruszać amorów.

    Zreszta podejrzewam, że kupił w Niemczech na tym zestawie
    Kwatery na lato w Gdansku

  21. #20
    Bankowo kręcony ale na fotach kierownice słabo widać, zobaczymy... Dzwona mógł mieć, owszem ale jak dobrze zrobiony to nie przeszkadza. Zauważyłem, że z prawej przedni zderzak nie przylega prawidłowo do błotnika

Podobne wątki

  1. [MkII] pomożecie ?
    By daro101 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2008, 03:27
  2. [MkII] Mam dylemat ... Pomożecie ??
    By DIGITAL in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-04-2007, 12:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów