+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    walasek
    Gość

    co myślicie o tej MKIII?

    Witam wszystkich.Dałem wczesniej tego posta na ogólnym forum forda ale może ktoś z forum Mondeo się wypowie.Jakiś czas temu postanowiłem kupić nowy samochód bo stara dobra Ibiza z roku 97 zaczeła coraz bardziej szwankowac.Wybór nieoczekiwanie padł na MKIII.To był typowy spontan(uważałem że MKIII to za wysokie progi)

    Jeśli chodzi o samochód: kupiłem go od 1 własciciela(do którego miałem raczej zaufanie) ,rocznik 2004(kupiony w październiku), garazowany, serwisowany w aso i ogólnie samochód zadbany(dołaczam zdjecia).
    Jedyny minus to duży przebieg(?) bo prawie 198tys no ale uzywała go osoba która codziennie dojeżdzała nim do pracy(pozatym od tego chyba jest samochód).Ale czy uważacie że to duży przebieg jak na ten rocznik?Samochód bezwypadkowy oprócz wymiany tylniego zderzaka bo było spotkanie ze słupkiem.Rdzy nie widziałem, wtryski były wymieniane po przejechaniu 110 tys km(nie dlatego, że sie zepsuły ale ponieważ kończyła sie gwarancja-taki własciciel , ostatnio wymieniany był drążek stabilizacyjny(?).Reszta ok.Chce dodać, że tak czy owak mam odłożne $$ gdyby coś sie nagle zepsuł na czele z dwumasą.Cena za MKIII którą zapłaciłem to 20tys. Co o tym myślicie?Przepłaciłem?Czy raczej normalna cena za ten samochód?
    Za każdą rade bede wdzieczny.I ciesze sie że mogłm dołaczyc do rodziny Mondeo
    http://img259.imageshack.us/i/img1171d.jpg/
    http://img821.imageshack.us/i/img1183ir.jpg/
    http://img820.imageshack.us/i/img1180i.jpg/

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Kursant
    Opis
    MK III 2,5 V6
    Od
    14 Mar 2009
    Mieszka w
    Pszczyna
    Przynajmniej możesz mieć nadzieję, że oglądasz prawdziwy przebieg, mój V6 z 2003 pokazuje 98tys i mogę się tylko domyślać ile ma nalatane. Spokojnej i bezwypadkowej jazdy nowym nabytkiem życzę

  4. #3
    Pochłaniacz prostych Awatar Jareczek1980
    Model
    Laguna
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    13 Mar 2010
    Mieszka w
    Czeladź
    to jest maly przebieg

  5. #4
    Zielony listek Awatar Smugg69
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Focus mk2 kombi 1.6 TDCi 90KM
    Od
    05 Oct 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Przebieg naprawdę mały, ostatnio oglądałem pofirmowe dieselki i 2-3 letnie auta miały ponad 150k przebiegu.
    Ale mój tata też się napala jak widzi w ogłoszeniu 10 letnie auta w okolicach 120k Inne pokolenie, nie wierzy w kręcenie :P

    Jeśli kupiłeś go w Łodzi to pogratulować, ja miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego egzemplarza.
    Cena też ok, ale pewnie żadnego zbędnego wypasu nie ma.

    Niech się sprawuje

Podobne wątki

  1. Co myślicie o tym MK2?
    By skibson in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-11-2013, 02:32
  2. Co o tym myślicie? MK2 V6
    By Johny6665 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 16:53
  3. [All] HHO co myślicie o tym
    By Astat in forum LPG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-03-2012, 17:46
  4. [MkIII] [MKIII] Co myślicie o takim zestawie na zimę?
    By mcszakal in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-10-2010, 15:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów